Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik a jelei annak, hogy...

Mik a jelei annak, hogy nemsokára megjön az első menstruáció? Látható, láthatatlan, érzelmi dolgok mind érdekelnek.

Figyelt kérdés
A barátnőmnek már megjött és ő azt mondja szerinte bármikor megjöhet nekem is mert már külsőleg érett vagyok rá és nőnek már egy-két éve a melleim, és szőrösödöm már vagy 2 éve lent. és most egy fél éve a hónom alatt is elkezdett nőni.És egy két napja úgy sugároz a hátamba a fájdalom pedig még meg sem húztam meg semmi.
2011. máj. 10. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A látható, amit Te is írtál, azaz a mell növekedés, punci és hónalj szőr és fehérfolyás. A láthatatlan, ingerlékenység, álmatlanság, vagy aluszékonyság, has és derékfájás. De mindenkinél más, van aki meg sem érzi.
2011. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
érzékeny leszel, könnyen sírvafakadsz,fáj a hasad,fehér folyás,
2011. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem ezek nagyon sokideje már meg van... még sincs meg a menstruációm

miért????

2011. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nyugi!!minden csak idő kérdése. ezt nem lehet sürgetni :D majd jön amikor jönnie kell..de azt mondtad hogy minden jel meg van..szerintem nem ártana a táskádban hordani egészségügyi betétet.és szerintem estére is rakj be mert kituggya..bármikor megjöhet a menzeszed:D ;)
2012. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. febr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!