Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

12 eves lany vagyok a tegnap jott meg a mensim, de nagyon meg vagyok ijjedve, mert az ejjel egyaltalan nem volt, viszont tegnap igen. Vajon mi bajom van?

2008. febr. 17. 06:07  Privát üzenet  

A válaszok
valószínő, hogy nincs meg olyan erősen. amugy ijen velem is elő szokott fordulni. 17 vagyok és nekem is 12 évesen jött meg. biztos, hogy nincs semmi gond. csak lehet uj a testednek, vagy ijesmi.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2008. febr. 17. 07:35 Privát üzenet
A szervezeted még most tanulja a dolgokat. Kell majd jó pár hónap, amíg egyenletes lesz a hormontermelés, és beáll a rendszeres menstruáció.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2008. febr. 17. 08:26 Privát üzenet
ilyenkor még az is normálisnak számít, ha mondjuk 2 hét múlva megint megjön aztán 2 hónapig meg nem. Változó a lányoknál mennyi idő alatt áll be, van akinek fél év is elég van akinek több év kell hozzá és nem mindig egyforma intenzitású a vérzés. Biztosan nincs semmi bajod.

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2008. febr. 17. 11:38 Privát üzenet
Én éjjel sosem menstruálok, mindig reggel v hajnalban kezd rá...

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2008. febr. 17. 17:31 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
Ne aggódj, én is így vagyok ezzel pedig 10 éve menstruálok már. Reggel, délelőtt a legerősebb majd napközben folyamatosan csökken, éjjel pedig szinte semmi nincs aztán másnap reggel újra erősebb. Van akinek nem egyfolytában, hanem úgymond szakaszosan van meg, ez normális.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2008. febr. 17. 22:48 Privát üzenet
Éjjel általában gyengébb (legalább is sok nőnek, másnak meg pont nem), és hát ilyenkor fekszel is, szóval nem tud úgy kifolyni, mint nappal, amikor fentvagy, és persze nappal általában erősebb is.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2008. febr. 19. 16:49 Privát üzenet
Minden rnedben van, ne aggódj, ilyenkor még ez teljesen normális. de miért nem beszéled meg anyukáddal? Nekem annak idején mindent pontosan elmondott... igaz, nem szerettem, hogy ilyenről kell beszélgetnem, de legalább tudom a dolgokat.:)

A válaszíró 96%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2008. febr. 19. 19:34 Privát üzenet
én se szeretek az ilyenekről beszélni vele és pont ő a védőnő...

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2010. márc. 17. 19:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mért van az hogy itt gykn a normális kérdésekre alig vagy egyáltalán nem válaszoltok viszont a "terhes vagyok"kérdésekre egyből 50 válasz?
Nincs egyáltalán folyásom, viszont ha szeretkezünk, fehér váladékos lesz a párom pénisze, pangó váladék lehet?
Hullik a hajam! Régebben szinte egyáltalán nem hullott de kb. szeptember óta sokkal több hullik, bár nemtudom hogy ez soknak számít-e. Viszont észrevettem hogy nagyon sok új kis...
Menses előtt néhány nappal mindig fáj a mellem. Még csak egy napja késik de egyáltalán nem fájnak a melleim. Viszont a hasam fáj, mintha meg akarna jönni. Ez lehet terhesség jele?
A menzeszem nem rendszeres. Vagyis a tanév ideje alatt egyáltalán nem betegszek meg, nyáron viszont napra pontosan és mindig két hétig tart és elég gyenge a vérzés. Normális ez...
Nyár elején nagy esésem volt, a fenekem csúnyán megzúzódott. Sokáig volt kék-zöld foltos, ami normális. Viszont megmaradt egy nagy horpadás a helyén. Nem szép látvány, nagyon...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!