Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 eves lany vagyok a tegnap...

12 eves lany vagyok a tegnap jott meg a mensim, de nagyon meg vagyok ijjedve, mert az ejjel egyaltalan nem volt, viszont tegnap igen. Vajon mi bajom van?

Figyelt kérdés
2008. febr. 17. 06:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
valószínő, hogy nincs meg olyan erősen. amugy ijen velem is elő szokott fordulni. 17 vagyok és nekem is 12 évesen jött meg. biztos, hogy nincs semmi gond. csak lehet uj a testednek, vagy ijesmi.
2008. febr. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A szervezeted még most tanulja a dolgokat. Kell majd jó pár hónap, amíg egyenletes lesz a hormontermelés, és beáll a rendszeres menstruáció.
2008. febr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ilyenkor még az is normálisnak számít, ha mondjuk 2 hét múlva megint megjön aztán 2 hónapig meg nem. Változó a lányoknál mennyi idő alatt áll be, van akinek fél év is elég van akinek több év kell hozzá és nem mindig egyforma intenzitású a vérzés. Biztosan nincs semmi bajod.
2008. febr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én éjjel sosem menstruálok, mindig reggel v hajnalban kezd rá...
2008. febr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én is így vagyok ezzel pedig 10 éve menstruálok már. Reggel, délelőtt a legerősebb majd napközben folyamatosan csökken, éjjel pedig szinte semmi nincs aztán másnap reggel újra erősebb. Van akinek nem egyfolytában, hanem úgymond szakaszosan van meg, ez normális.
2008. febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Éjjel általában gyengébb (legalább is sok nőnek, másnak meg pont nem), és hát ilyenkor fekszel is, szóval nem tud úgy kifolyni, mint nappal, amikor fentvagy, és persze nappal általában erősebb is.
2008. febr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden rnedben van, ne aggódj, ilyenkor még ez teljesen normális. de miért nem beszéled meg anyukáddal? Nekem annak idején mindent pontosan elmondott... igaz, nem szerettem, hogy ilyenről kell beszélgetnem, de legalább tudom a dolgokat.:)
2008. febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én se szeretek az ilyenekről beszélni vele és pont ő a védőnő...
2010. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!