Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki megtudná mondani hogy...

Valaki megtudná mondani hogy fibroadenoma eltávolítás után mennyi idő a lábadozás?

Figyelt kérdés
Vendéglátó helyen dolgozom és elég pörgős egy napom. Egy hete volt a műtét és nem tudom mikor tudok vissza menni dolgozni.
2011. máj. 14. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy milyen műtét volt.
2011. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kb 1 évvel ezelőtt vettem észre a csomót a bal mellemben, akkor kb 11mm-es volt, folyamatosan jártam kontrollra és 1 év alatt 18mm-esre nőtt. múlthét csütörtökön volt a műtét. altattak 2 napot kórházban voltam utána pedig itthon pihentem. mindennap jobb egy kicsit érzem hogy könnyebben mozdulok de azt hogy dolgozni mikor tudok majd azt nem tudom.
2011. máj. 14. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Lányomnak tavaly lúdtojásnyi volt, varratszedés után 1-2 nap múlva ment vissza.
2011. máj. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.a műtét után 3 nappal már felkeltem és csináltam a házi munkát. nem is okozott gondot,viszont dolgozni még félek menni mert félek hogy nagyon megerőltetném annak pedig nem tudom milyen következményei lehetnek. valakinek volt esetleg aki fizikai munkát végez?
2011. máj. 15. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!