Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan zajlik le egy petefésze...

Hogyan zajlik le egy petefészek eltávolítás?

Figyelt kérdés
Ha van tapasztalatod, kérlek írd le!
2010. jún. 21. 18:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%

Kérdés, hogy nyitott hasi műtét lesz-e vagy laparoszkópia. Ha laparoszkópia, akkor nagy valószínűsséggel a köldökön keresztül, de szoktak vaginán keresztül is nőgyógyászati műtéteket végezni, ez esetben viszont én a köldökön keresztülire tippelnék, amennyiben egyáltalán laparoszkópiás lesz.

Milyen betegséged van, hogy el kell távolítani?Nincsen más lehetőség?

2010. jún. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Laparatomiával, azaz felvágják a hasad.Nálam Pfennenstiel-metszést alkalmaztak, de laparoszkpiával kezdték, mivel nem volt biztos, hogy el kell távolítani.

Sajnos el kellett.Iszonyatosan fájt, most volt 1 hónapja, de még mindig szenvedek és csak 23 éves vagyok....elég durva, hogy már ki kellett venni, a jobbat...

dermoid cisztám volt és az miatt kellett..ha még van kérdéses nyugodtan írj, elég frissek a tapasztalataim


Üdv

2010. jún. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:

szia

nekem mehen kivuli terhesseg volt,laporoszkopos mutetem volt es kozbe eltavolitottak a jobb olali petefeszket.

3 pici vagas az egyik a koldoknek a masik a koldokkel szembe alul a harmadik pedig baloldalt a ketto kozotti magasagban.egy honapja volt de mar teljessen jol vagyok.

szepen begyogyultak a sebeim is.

es nekem nem fajt szinte semmit nem ereztem csak a sebek fajtak ameg begyogyultak kb egy hetig.

2010. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Akkor engem mi a f...szért vágtak fel?

Mát elnézést.

2010. nov. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
A laparoszkópos hegeim már nekem is alig látszanak, a bal oldali picikét, de ez a császártmetszés hege ez még fél év után is über durva.
2010. nov. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Ugye az a Pfannenstiel-metszés végülis ( vízsszintes 13 cm kábé)

egy-két helyen halványul, kezd fehéredni, másutt már rószaszínes, de van ahol még tök piros.

2010. nov. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
végül engem is felvágtak :( még csúnya, a hasam kiáll, emeléskor még érzem a rétegeket. olyan lettem mint egy 3 hónapos terhes :( köszi a válaszokat
2010. nov. 23. 12:13
 8/22 A kérdező kommentje:
ja én 19 vagyok
2010. nov. 23. 12:14
 9/22 anonim ***** válasza:

Basszus:((((((

Sajnálom. Fel a fejjel okés?

Neked is dermoid ciszta volt?

Most vagyok fél éves mostanra már tökjó.

Jobbulást neked!

2010. nov. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Mikor volt a műtét?
2010. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!