Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most folyásom van? Többi lent!

Most folyásom van? Többi lent!

Figyelt kérdés

Este amikor megmosakodom és fehérneműt cserélek még nincs semmi. De este mikor megint mennék fürödni, meg már napközben is látom hogy ilyen sárgás fehéres ragacsos folyadék van a bugyimban, és büdös. most két kérdésem lenne,

1)Ez folyás?

2) A szag ellen hogyan lehet tenni?

+

3) Normális hogy büdös?


2011. máj. 14. 19:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
46%

nem nem normális, hogy sárgás a folyásod színe, és szaga is van....szerintem egy jó kis fertőzésed van.

Kérdéseidre a válasz: Irány a nődoki!!!!!!!!

2011. máj. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
64%
Gombás vagy bakteriális fertőzés, mondjuk én az utolsóra tippelek, nekem is volt ilyen és a nőgyógyász kliont meg doxycyclynt írt fel, kb 2 nap után meggyógyultam, bár az összes szemet be kell venni, mert ha nem visszatérhet, receptre kapható!!!
2011. máj. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy nőgyógyászhoz kellene mennem vagy nem is sárga hanem olyan izés ömm átlátszó fehér és barna keveréke xD olyan halványabb fajta xD amúgy ezt máshogy nem lehet kikúrálni xD mert orvoshoz nem megyek xD!!! Anyámnak meg pláne nm szólok
2011. máj. 14. 19:42
 4/28 anonim ***** válasza:
46%

hát akkor halogasd, hátha lesz egy olyan makacs gyulladásod, hogy gyereked sem lehet az életben, vagy más szervi bajod!!!


A saját kárán tanul az ember.....te tudod mivel cseszed el az életedet!

2011. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

A normál folyás fehér színű és nem büdös! Ha eltérő színt tapasztalsz és szaga van akkor fertőzésed van! Ha nem akarsz dokihoz menni az a te dolgos, de elmúlni nem fog magától!

Azért vegyél egy lactacyd feminát és azzal mosakodj esténként!

2011. máj. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
neked lesz nagy bajod belőle...!
2011. máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
lactacyd femina, az mi és bárhol tudok venni?
2011. máj. 14. 20:05
 8/28 anonim ***** válasza:
intim mosakodó gél és minden nap használhatod!!!
2011. máj. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Intim lemosó tejsav van benne ami segít a fertőzések megelőzésében! Persze bárhol (tesco, spar) 700 Ft körül van...
2011. máj. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
És segíteni fog? :D amúgy köszönöm a válaszokat
2011. máj. 14. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!