Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Annyira durva a folyásom hogy...

Annyira durva a folyásom hogy csak tamponnal tudok menni bárhova is . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, ennek valami betegség van a hátterében, normálisan nem lehetne ilyen durva a folyás
2011. máj. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tampon hogyan fogja meg? Hiszen az egy nyákos dolog.És mivel nem ürül, csak pang benned, így még jobban szaporodnak a gombák, bacilusok, úgyhogy többet ártasz a tamponnal, mint amennyit gondolod.Orvoshoz vele sürgősen, nagyobb baj nehogy legyen.
2011. máj. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz!!!
2011. máj. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Orvos, orvos, orvos.


Azt, hogy ilyen durva folyásnál tampont használsz, felejtsd el, valószínűleg többet ártottál ezzel.


Használj tisztasági betétet, de ne tampont.

Cseréld gyakran, és addig is csepegtess rá egy-két csepp teafa illóolajat.

Ez gátolja, hogy bacik szaporodjanak el rajta.

És mihamarabb orvos.

Jobbulást!

2011. máj. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
menj el orovshoz,ennyi folyás már nemnormális
2011. máj. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan,hogy 2 mensi között mindig tamponoztam minden nap...elég buta voltam..erőtvettem magamon,elmentem nőgyógyászhoz,és kiderült,hogy hüvelygombám van,és ezért volt 3x 4x annyi folyásom mint amennyi kéne.. Vettem canesten kombit,és el is múlt..:) Szóval orvos,de nagyongyorsan :)) Jobbulást.
2011. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!