Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fontos.12/L vagyok. Segíts. (? )

Fontos.12/L vagyok. Segíts. (? )

Figyelt kérdés
mit csináljak?? -eddig anyum tisztasági betétjét használtam, persze ő nem tudott róla... de most anyum tanga betétet vett, nekem meg már csak 3db tiszt.betétem van... anyunak nem akarom mondani, hogy vegyen nekem, mert nem hisszé el hogy kell... saját pénzből vegyek v mi??? :S
2011. máj. 16. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Anyukád is nő, és te is az leszel egyszer.. Nem értem mért félsz ettől. És a tanga betét nem jó neked...? Ugyanolyan, csak belehet hajtani.
2011. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem hiné el?Mondd meg neki bátran h:

-Figyuu anyuu kéne tisztasági betét...Vennél nekem is?

Vagy vmi ilyesmi...Vagy ha mégse venne,akk lóra...iránya bolt....Anem neves tisztasági betétekre szerintem pénzed is van!! ;)

2011. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. máj. 16. 19:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd meg anyukádnak, hogy neked is kéne tisztasági betét... nem hiszem, hogy nem fog venni. Ő is volt fiatal, tudja nagyon jól, hogy milyen igényei vannak egy nőnek/lánynak. 24L
2011. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem nincs ezzel semmi gond,minden nő menstruál és tisztában van ezekkel a dolgokkal,biztos venne neked betétet ha megkérnéd,már 200ft-ért is lehet nemrossz tisztasági betétet venni,
2011. máj. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem hinnél el? Anyukád nincs tisztába vele, hogy lány vagy, és ebben a korban már simán lehet folyás és menstruáció is?
2011. máj. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mond el nyugodtan anyukádnak, hogy neked is vegyen, nőből van ő is és jól tudja mire van szüksége egy nőnek, lánynak.

De valószínű már észrevette, hogy mindig kevesebb tisztaságija van mint amennyinek kellene lenni.

2011. máj. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem 13 éves a lányom és én veszem neki a betéteit(egészségügyi és tisztaságit is).Ő 12 évesen klezdett menstruálni,lassan nálad is esedékes lesz.Gondolom anyukád ezzel tisztában van.Nyugodtan kérd meg!Szerintem csak örülni fog,hogy mersz szólni neki.Mert ugye biztos észre vette,hogy használod az övét csak nem szólt:)

Ügyesen és bátran!Ez begy teljesen természetes dolog nincs miért aggódnod!!!!!

2011. máj. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. máj. 17. 19:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!