Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hónapja késik! Nagy gond? 17/l

2 hónapja késik! Nagy gond? 17/l

Figyelt kérdés
Két hónapja jött meg utoljára (9 hete). 17 éves vagyok, már 6 éve van menzeszem, szóval már beállhatott volna rendszeresen. Sokat stresszelek, mindig ideges vagyok, gondolom ez is lehet az oka ennek. Aggódnom kéne miatta, vagy ez még nem olyan nagy gond?
2011. máj. 16. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Ha terhes vagy, az nagy gond?
2011. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy terhes, de benne van a pakliban ha él nemi életet. De sokminden mástól is lehet, hogy nem jön meg, nem csak a baba miatt. Menj el nőgyógyászhoz kivizsgáltatni magad, lehet, hogy miómád van, de lehet, hogy sokkal komolyabb.
2011. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Óh, tudtam, hogy valamit kifelejtettem. Igen, sajnos nincs kivel nemi életet éljek, szóval kizárható :)

De igazából...jajj de nincs kedvem nőgyógyászhoz menni, sosem voltam még, és szégyenlős vagyok, plusz nincs kedvem anyámmal erről beszélni, pedig ha nem történik valami, muszáj lesz...:S ááááá

2011. máj. 16. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyenkor, hogy három hónap is kimaradt, ha e miatt stresszeled magad az csak még rosszabb. Ha nem élsz nemi életet pláne ne aggódj!
2011. máj. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia

hát szerintem meg igenis beszélj anyukáddal

az nem normális ha nincs menszid 2 hónapja...

lehet vmi gond van a háttérben.

menjetek el együtt nőgyógyászhoz

ne húzodasd ezt.

vigyázz magadra !

2011. máj. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vagy menj el egyedül. most én is azt tervezem:) szintén 17
2011. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából várok még egy kicsit, mert sokféle választ kaptam a környezetemben is, valaki szerint még nem baj, valaki azt mondja, orvoshoz kellene menni. Ha tényleg nem jön meg belátható időn belül, akkor majd...muszáj lesz!
2011. máj. 23. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!