Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért vagyok még szűz? Esetleg...

Miért vagyok még szűz? Esetleg velem van a gond?

Figyelt kérdés

17éves vagyok fiú és még mindig szűz vagyok. Sportolok is, hogy legalább a külsőm okés legyen, de még így se találok egy jó csajt se. Aki bejön nekem, az távol lakik tőlem, utcám meg nem merek odamenni egy csajhoz, mert szinte mindig tömegbe járkálnak. =/ Lehet hogy gáz de ez van. :S Mit kéne tennem, esetleg valami tanács?

Előre is köszi mindenkinek! :)

17/F


2011. aug. 16. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
hát te azt mondod h jól nézel ki akkor legyél magabiztosabb és menj oda:) de nem mindig a külső dominál mármint az is fontos de ha jól nézel ki és kibirhatatlan vagy akkor nem ér sok mindent:D meg egyébkánt sztem nem baj ha egy 17éves fiú szűz nem kell ezért elszomorodni nem a mennyiség a lényeg hanem a minőség:) hajrá
2011. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

ne foglalkozz vele hogy még szüz vagy-e.

ez hülyeség csak ez a "divat" de tökmind1 (na jó azért annyira nem szval legalább 25 éves korodik veszitsd el) de amugy meg nem kell erőltetni majd jön az csak ugy.

2011. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
82%
Szerintem egyátalán nem gáz,hogy 17 éves korodra 'még' szűz vagy.Mindenkinek máskor jön el az ideje.Ami a csajozást illeti te is járhatsz falkában,mint a csajok,ha egyedül vagy,akkor meg főleg plusz pont ha odamész egyhez a sok közül(vagyis nálam). Szólítsd meg nyugodtan,azt a lányt ,aki tetszik,sok mindent nem veszthetsz,max nemet mond.De kit érdekel, a világ fele lány,majd találsz egy jobbat.
2011. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

hát sorstársam törődj bele majd egyszer jön valaki aki megfelel minden elvárásodnak és boldog leszel.

Én is szűz vagyok,valahogy nekem se megy ez az egész.talán ha könyvtárakban vagy olyan helyeken próbálkoznál ahol a neked megfelelő rezgésszintű lányok járogatnak lehet,hogy sikerrel járnál.Ha pedig csak dugni akarsz irány a legközelebbi disco és meg van oldva.

19F

2011. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
Költözz Géderlakra és vegyél egy rozsomákot.
2011. aug. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

23:48

Látom téged is csak eltartanak otthon, ha már egy kérdésre se tudsz válaszolni értelmesen... Amúgy meg köszi mindenkinek. :)

2011. aug. 17. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!