Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert vagyok folyton felfazva?

Miert vagyok folyton felfazva?

Figyelt kérdés
mar egy jo ideje fel vagyok fazva,neha elmulik aztan csak ugy visszajon pedig tudom hogy mennyire erzekeny vagyok es igazan vigyazok magamra:( felfazas alatt a nemi elet elese befolyasolhatja?valami orvossagot ha tudnatok ajanlani megkoszonnem:)
2011. máj. 17. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezzel orvoshoz kell menni, nem várni, hogy hátha elmúlik.
2011. máj. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon dicsérik és nekem is bevált a tőzegáfonya kapszula. Lehet folyamatosan szedni, C-vitamin van benne.
2011. máj. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Menj el nogyogyaszhoz, mert lehet bakterialis fertozes okozza a felfazasnak hitt betegseget. Minnel hamarabb kezeltesd es ne vegezz ongyogyitast otthon.
2011. máj. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A tőzegáfonya tényleg jó, de csak megelőzésnek, ha kúraszerűen szedi valaki. De orvoshoz muszáj elmenni, ez komoly betegség, meddőséget is okozhat, ha rámegy a petefészkekre.
2011. máj. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez fertőzés. a felfázás nem jön vissza állandóan. A bakteriális fertőzés is ugyan olyan tüneteket produkál mint a felfázás, (gyakori inger, égő- csípő vizelet, alhasi fájdalom) Ha nem kezelik ki súlyos szövődményei is lehetnek. Keress fel egy nőgyógyászt antibiotikum kúrát fog felírni, és szerintem nem ártana a partnerednek is elmenni , mert fen áll a vissza fertőzés esélye.
2011. máj. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, tájékoztatásul közlöm, hogy a "felfázás" és a húgyúti fertőzés egy és ugyanaz.
2011. máj. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom a valaszokat ,olyan gyogyszert szedek amit az orvosom irt fel felfazasra,de azt is mondtak hogy nem kezeltem ki magam rendesen.
2011. máj. 18. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!