Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aggodom anyukamert, van okom ra?

Aggodom anyukamert, van okom ra?

Figyelt kérdés
52 eves, 2009 decembere ota nem menstrual. Tegnap azonban veres volt a vizelete, ma pedig arra ebredt, hogy az agynemun van egy tenyernyi verfolt. Nem akar elmenni orvoshoz, orul, hogy "ujra menstrual" (o az az orok fiatal tipus) en viszont nagyon ideges vagyok. Mi lehet ez? Azt mondja csak annyira faj neki, mint amikor menstrualt es pont ugy. En nem hiszem, hogy masfel ev kihagyas utan ez normalis lenne. Lehet nagy a baj? :( Hogy vegyem ra, hogy elfaradjon vegre egy nogyogyaszhoz?
2011. máj. 18. 17:16
 1/6 tetris ***** válasza:
Ha már két éve kimaradt a mensije, és most hirtelen visszajött, akkor az nem normális helyzet. Ha viszont ebben a két évben is volt némi kis pecsételő vérzése, akkor talán nem nagy a baj. A klimax már csak ilyen!
2011. máj. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez csak a klimax, magyarul változó kor. Ez az az időszak, amikor a nőknek csökken, majd megszűnik a petesejt termelése. De ha ilyen hosszú idő után menstruál, akkor jobb lenne, ha elmenne orvoshoz! De ne gondolj mindjárt rosszra. Menjen el!
2011. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A nagynénémnél is ilyen tünetek voltak és méhnyakrák lett belőle, de akkor már késő volt.

A polipnak is van ilyen tünete, mindenképpen nőgyógyász,mert elrákosodhat.

2011. máj. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet normális, de lehet polip, mióma, ciszta.

Valahogy vedd rá, hogy menjen el, mert még biztos orvosolható a probléma, bármi is legyen az!

2011. máj. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

MINDENKÉPPEN LÁSSA ORVOS, fenyegesd meg, ha kell! :D

Az én anyukámat is zavarni kell a dokihoz, de azért hallgatni szokott ránk.

Én olyankor mindig azt mondom neki, hogy ha valami bajod lesz, még meg is verlek. Ez hatni szokott. :D Ő is mindig ezt mondta, amikor taknyos kölykök voltunk.

Egyébként a viccet félretéve:

lehet abszolút a klimax tünete is, Anyánál is így volt, hogy másfél-két év kihagyás után hopp, egy kis mensi, aztán semmi, aztán végleg elmúlt.

De ahogy az előttem szólók is mondták: lehet valami komolyabb probléma előjele is, de én nem szeretnék tippelgetni, meg jóslásokba bocsátkozni, szóval a lényeg, amit az első mondatomban írtam!

32N

2011. máj. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek, elkuldtem, az mondta ma el is megy, de sajnos nem a tettek embere...En is veressel "fenyegettem". :) Masok is mondtak, hogy siman lehet klimax, csak nekem fura, hogy masfel evig semmi, bar nekem mikor megjott akkor is olyan volt a kezdetektol, mint a svajci ora.
2011. máj. 19. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!