Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tampontól egy kicsit feszítő...

A tampontól egy kicsit feszítő érzésem van. Baj ez, vagy ez természetes?

Figyelt kérdés
Nem fáj meg semmi csak olyan.. érdekes.Nem azért van,mert rosszul helyezem be,mert nagyon kevés madzag lóg ki.És szerintem normálisan helyezem fel.Viszont utána amikor kihúzom feszít.Normál méretű tampont használok.Lehet,hogy minit kéne??
2011. máj. 18. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg minit kellene használnod.
2011. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy amikor kihúzod még nem tellik meg rendesen és azért feszít. Én a minit azért nem szeretem, mert ha nagyon megvan gyakran kell cserélni.
2011. máj. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem írtad, hány éves vagy, de nekem 16 évesen derült ki, hogy nem bírom a tampont. Annyira nem, hogy majdnem elájultam tőle. Azelőtt semmi bajom nem volt, egyik ciklustól a másikig jelentkezett.

Azóta én csak betétet tudok használni, ezt javasolta az orvosom is. Ennek már 16 éve...

Ráadásul korábban volt egy méhszáj sebem, ezért is ajánlotta a doki a cserét. Érdekes, hogy néhány év alatt nyomtalanul eltűnt, szóval megérte nem bolygatni a benti dolgokat! :)

2011. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kicsit lehet jobban följebb kell tolni addig amíg nemérzed és a madzag kilóg,lehet minit héne,nemvérzel annyit és így rosszabb kihúzni
2011. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!