Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor kell/szokott átlagosan...

Mikor kell/szokott átlagosan megjönni az első menstruáció?

Figyelt kérdés

13 éves múltam és még nem jött meg a menstruációm.Aggódom hisz az osztálytársaim 3/4 részének már megjött. Kinek mikor jött meg? Mi az átlagos kor? Nőgyógyászhoz kellene mennem?

Nem tudom mit tegyek! Légyszi segítsetek ! Előre is köszi.


2011. máj. 18. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
9-16 éves korig bármikor. Az átlag 13 év körül van. Nem vagy elkésve vele. Ha 16 éves korodban sem jön meg, akkor el kell menni orvoshoz. Addig meg ne stresszelj rajta.
2011. máj. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor kell menned nőgyógyászhoz, ha 16 éves korodig nem menstruálsz. Minden lány más időben érik. Ne azt nézd, hogy más lánynak mikor jött meg, mert 16 éves korodig ráér!
2011. máj. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 11 évesen jött meg. Átlag 10 és 16 év között kell megjönni. Nem kell még aggódnod. Ha 17 éves korodban sem jön meg a nőgyógyász úgy tudom meg tudja indítani.
2011. máj. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

addig is spórolsz a tamponnal meg betétekkel :)

egyébként no para, mindenki máshogy működik, nem kell a barátnőidhez hasonlitgatni magad.

2011. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10-13 éves kor,változó;)
2011. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!