Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez már az első menstruáció...

Ez már az első menstruáció jele lehet?

Figyelt kérdés
13/L vagyok.. tegnap észrevettem egy kis nagyon halvány barnás foltot a bugyimon.. már tudtam mi az.. már tudtam ezért másnap már beraktam tisztasági betétet. mostmár egyre sötétebb barna már majdnem fekete. már van benne piros is. ez már arra utalhat.?? holnap megyek barátnőmmel venni betét..tisztaságit vegyek vagy simát?? azért barátnőmmel mert anyukámnak még nem merem elmondani..
2011. szept. 20. 19:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
ez nem arra utalhat, hanem az! GRATULÁLOK, NAGYLÁNY LETTÉL! vegyél magadnak betétet! :)
2011. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!:)
2011. szept. 20. 19:31
 3/30 A kérdező kommentje:
ja és darabos is az baj?
2011. szept. 20. 19:46
 4/30 anonim ***** válasza:
90%

Ne tisztasági betétet vegyél, mert az csak nagyon gyenge vérzésnél jó. Inkább a vérzések közti időben előforduló fehérfolyásra jó. Egészségügyi betétet vegyél, egyenlőre normált, ha nagyon erős lesz a vérzésed, vagy esetleg éjszakára az extrát. Ha megnézed a csomagolást, akkor a rajta lévő cseppek száma jelzi a nedvszivó képességet.

De azért vegyél bátorságot és mond el anyukádnak, ő is biztosan segit a választásban.

2011. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Egyelőre nem baj ha kissé darabos, ezek az alvadt vérdarabok.
2011. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
köszi neked is akkor olyan veszek..vagyis megnézem!:) és erőt veszek magamon.. szerintem holnap elmondom neki.!:)
2011. szept. 20. 19:50
 7/30 A kérdező kommentje:
délután óta semmi sem "jön belőllem".. most elmúlt??
2011. szept. 20. 19:56
 8/30 anonim ***** válasza:
Egy kicsit lehet hogy elmúlt.De az elsőnél nem is lesz egyfolytában.Akinek meg már megvan egy ideje annak sem minden másodpercben van.
2011. szept. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
értem.. de ma se volt sok.. estére rakjak be északait???
2011. szept. 20. 20:11
 10/30 anonim ***** válasza:
igen rakj! Mivel nem tudhatod, hogy mikor indul el..
2011. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!