Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segitség! Nagyon kövér vagyok?

Segitség! Nagyon kövér vagyok?

Figyelt kérdés
13 éves,174 centi és 60 (! ) kiló vagyok. Én vagyok az egyik legnehezebb az osztályban, a legtöbb fiúnál is nehezebb vagyok (bár ők alacsonyabbak és gyengébbek nálam ) Lányhoz képest nagyon izmos vagyok, de szeretnék lefogyni. Hogyan tudnék?
2011. máj. 20. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, rendben vagy. :) Az izom sokkal többet tud nyomni, mint a háj. Egyébként a magasságodhoz képest teljesen rendben van ez a testsúly, ne aggódj egy percet se, teljesen jó! Nem kell fogyókúráznod, ha esetleg mégis le akarnál adni sportolj (DE NEM KELL (-:)
2011. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én 190 centi és 90 kiló vagyok (bár fiú)


60/174=0.34

90/190=0.47


tehát én kövérebb vagyok nálad, de mivel nem vagyok kövér, se semmi ilyesmi, ezért te sem vagy az.

2011. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 :) :) :) ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy kövér.Mégha 65 lennél akkor se lennél kövér kicsit se.
2011. máj. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, már karatézom régóta de most abba szeretném hagyni, más sztem túl izmos leszek tőle. Mit sportolhatnék? Kajakban nagyon jó lennék de az még rosszabb testet csinál egy lánynak. Kosáron és kézilabdán gondolkodtam, szerintem jövőre elmegyek kézizni. Azzal le tudnék fogyni kicsit?
2011. máj. 20. 14:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt felejtsd el, hogy kövér vagy! Egyáltalán nem vagy az! Nagyon szép lehetsz!
2011. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne akarj egy grammot se fogyni! Előző voltam.
2011. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A súlyod tökéletes, sőt, modellnek is ideális. A sok izom még jobb, mert a te korodban kialakult izomzat jelenti majd az alapját a szépen felépült felnőtt testednek. Fölösleges fogyóznod, komolyan. Az, hogy a magasságod zavarja az osztálytársaidat, természetes. 13 évesen a fiúk még nem nőnek olyan gyorsan, mint a lányok, de sok lánnyal is így van. Pár év múlva beérnek téged, és nem fogsz kitűnni mással, csak a szép, kisportolt, arányos alakoddal. Ha túl zömöknek érzed magad, próbáld ki az aerob, szálkásító mozgásokat, mint pölö a futás, biciklizés, vagy a Wado Ryu karate, amiben sokat futunk, ugrálunk. RENDBEN VAGY!
2011. máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!