Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért van pecsételő vérzésem?

Mért van pecsételő vérzésem?

Figyelt kérdés
Április 29-én jött meg utoljára. És általában 30napos ciklusaim vannak. Viszont tegnap óta pecsételő vérzésem van, de nagyon minimálisan. Ilyen még soha nem volt. A barátommal május 7-én voltam utoljára együtt. Mért lehet ez?
2011. máj. 20. 19:14
 1/6 GoodLike válasza:
Védekeztetek? Milyen korú vagy? Szedsz valamilyen gyógyszert fogamzásgátló mellé? Ezeket válaszold meg és utánna vagy rájössz,vagy ha nem,és még mindig nem jött meg rendesen akkor válaszolj nekem és ahogy tudok segítek.
2011. máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
védekeztünk.17éves vagyok.nem szedek fogamzásgátlót.
2011. máj. 22. 12:20
 3/6 GoodLike válasza:
Ha nagyon rosszul érzed magad lelkileg (Nem tudsz emiatt aludni,stresszes vagy) akkor menny el nőgyógyászhoz,de szerintem elég ha megvárod a következő ciklusod.Minden esetre szurkolok hogy semmi ne legyen. ( Előfordulhat hogy csak a hirtelen felmelegedés,keveset mozogsz,stresszes vagy mostanában,allergiaszezon...)
2011. máj. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem belül a hüvelyednél be van gyulladva a hártya és azért vérzik. Nekem is volt ilyen hasonló. Canesten hüvelytablettát vegyél a gyógyszertárba.Vény nélkül kapható.

Hátha megoldja a problémát, kárt nem okozhat.:)

2011. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mostmár nem is véres hanem inkább barnás folyás de abból is nagyon kevés.
2011. máj. 22. 17:56
 6/6 anonim válasza:
Nekem is ez volt, mi védekeztünk gumival és én pluszba még tablettát is szedek másfél hónapja.. a tabi után volt rendesen, de az utána köv hónapban (azaz most egy hete) éppen hogy csak ilyen pecsételő vérzésem volt.. ráadásul bebeszéltem magamnak, h mi van ha, mert ugyan dohányzom, de már 2x is megéreztem máson h fúj milyen büdös cigiszaga van, meg ilyen kis dolgok. Vettem tesztet most a vérzésem miatt, de negatív, úgyhogy nem igazán tudom, mitől lehet, de terhes az nem vagyok.. szerintem te is vegyél egy tesztet, biztos ami biztos.
2011. jún. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!