Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy héttel előbb jött meg, de...

Egy héttel előbb jött meg, de 3. napon már csak pecsételő vérzésem van, normális ez?

Figyelt kérdés

Most pénteken kellett volna megjönnie, ehelyett múlt szombaton 3-4 napos fehér folyást követően (ez eddig nem volt jellemző) jött meg, és mára már csak pecsételő vérzésem van. Általában fájdalmas a menstruációm első két napja, nagyon szoktam szenvedni, most azonban szombat délelőtt kivételével nem volt semmi különös. Szexuális életet jó ideje nem élek, tehát terhes nem lehetek, viszont az elmúlt hetekben össze-vissza alszom, sokat stresszelek, és eléggé meg voltam fázva. Létezik, hogy előbb megjött, és csak ennnyi volt, vagy csak bevérezhettem?

22L


2011. szept. 19. 23:03
 1/1 anonim válasza:
Szerintem a sok stressz is hibás lehet, de a rendszertelen alvás is. Elmondom saját tapasztalatom, ha nem gond: 17 éves vagyok és a nyár köze táján teljesen felborult a bioritmusom, reggel 6,7,8 óra körül álmosodom el, de van hogy csak 10-12 körül sikerül elaludnom. Mivel már elkezdődött a suli és vissza kell szoktatnom magam a normális ritmusba, elég sokat ideskedek. Ez az alvás gond bezavart a ciklusomnál is, mert eddig mindik napra tudtam mikor lesz meg, mostanába viszont 4-5 nappal hamarabb jön sőt egyszer majdnem ki is maradt. Ha továbbra is problémád van vele, sztem menj dokihoz, mert pontos választ csak Ő tud adni...
2011. szept. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!