Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyivel tolja el a menstruác...

Mennyivel tolja el a menstruációm?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nekem kéthét múlva kellene megjönnie de épp akkor megyünk EBre táncolni és fürdés is lenne. Hallottam arról , hogy a citromlé vagy citrom eltolja. nekem elég lenne ha egy 4napot eltolná, szerintetek mennyit egyek és meddig? Nektek mennyivel tolta el? Bevált?
2011. máj. 20. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tolja el a citrom, ez hülyeség
2011. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az
2011. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem fogja eltolni a citromlé....

Ha nagyon fontos, hogy ne legyen meg, akkor menj el nőgyógyászhoz, írhat fel progeszteron-tartalmú tablettát, amíg azt szeded, nem fog megjönni. Csak kérdés, hogy megéri-e, mert lehet, hogy esetleg utána felborul a ciklusod.

2011. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem szimplán légy ideges.. az mindig csúsztat :D
2011. máj. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző: Nekem az idegességtől mindig előre csúszik és sajna ez elég gyakran van így. Sajnos ha lenne szer rá, akkor mindenki azt használná, de hát nem lehet csakúgy tologatni. Nekem is mindig legrosszabbkor van meg, de sok nőtársamnak is szerintem. Ez ilyen ,,sorsszerűség''.
2011. máj. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!