Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomó van a hüvely és a...

Csomó van a hüvely és a végbélnyílás között, a gátizom környékén, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Elmentem háziorvoshoz, azt mondta, nem talál semmi nem odavaló dolgot, de azért aggódom. A nőgyógyász csak később tudott időpontot adni, nem szeretnék addig bizonytalanságban lenni. Van egy betegségem (Crohn), talán azzal függhet össze? Kérem, akinek van valami tippje, hogy mi lehet ez, írjon!
2011. máj. 21. 10:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként egyedül szex közben fáj, ezért is nagyon kellemetlen a dolog.
2011. máj. 21. 10:22
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Aranyér??

Fogalmam sincs, csak tippelek.

2011. máj. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem is van ilyen :/ Hát elég khmm gáz a meghatározása... Azért van, mert többször is (nem biztos, hogy közvetelenül most) nehezen tudtál nagyvécézni, és emiatt kicsi seb keletkezett a végbélnyílás mellett. Ez többször megismétlődött, és ezért túlzott hegesedés indult meg.
2011. máj. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen.Nemrég jott elo.Tudja valaki,hogyan kell ezt kezelni?
2011. máj. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tehát azt gondoljátok, aranyér vagy végbélberepedés? Nekem volt aranyerem, amit műteni kellett, de az egyáltalán nem itt volt. Ez a hüvelytől a végbél felé kb. 1 cm-re van (szerintem az a gátizom talán). Van, amikor nagyobb,néha kisebb.


Utolsó, tényleg jó lenne valami kezelési mód... Te voltál már orvosnál?

2011. máj. 21. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!