Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elfogom veszíteni a kicsit?

Elfogom veszíteni a kicsit?

Figyelt kérdés
Azért ide és nem a terhességbe írok meg egészségről van szó. Kedd óta elkaptam egy csúnya megfázást. Csütörtök este jobb középfül gyulladást kaptam. Pénteken begyulladt a bal mandulám. Ha felülök elkezd görcsölni a hasam. Ha felállok legszívesebben elhánynám magam. Sokszor görcsöl nagyon a hasam. Terhes is vagyok. És tiszta ideg vagyok hogy nem e vetélek el. Elég sokszor fújom az orrom és nagy erővel. Ezt azért írom mert ilyenkor a hasam is feszül. Tudom hogy terhességnél normális a görcs de ez nem olyan mint ami mindenkinek van. 5hetes terhes vagyok. Ugye nem fogom elveszíteni a kicsit?
2011. máj. 21. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz, ha még nem voltál (bár feltételezem, hogy igen). Próbálj meg most pihenni, feküdni, és - tudom, hogy nehéz - de ne idegeskedj, az pont nem tesz most jót.
2011. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még nem voltam. Következő héten megyek.
2011. máj. 21. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Hamarabb kellett volna, mert szövődményt is kaphatsz és abba elveszítheted.
2011. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!