Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?...

Mit jelenthet az álmom? Meghalt a szerelmem álmomban, lehet elfogom veszíteni a valóságban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 10:40
 1/5 anonim válasza:
...olyat hallottam hogy ha valakiről azt álmodod ,hogy meghalt még sokáig fog élni...
2011. jún. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A jövőt nem lehet megjósolni. Még az időjárást is nehéz:D

Olyan létezik, hogy az auráddal képes vagy érzékelni más aurák állapotát. Ha valaki pl beteg akkor azt az auráján keresztül lehet érzékelni.

És mivel az aznapi történéseket dolgozza fel az agyad alvás közben, álmodsz arról, hogy a beteg aurájú ember meghal.

Az álmok nem jelentenek konkrétumot minden esetben. Jövőbe látást pedig pláne nem.

Ha aggódsz, küld el egy vérvizsgálatra, de persze nem biztos, hogy tudod mások aurájának állapotát érezni, ezek nagyon finom dolgok.

2011. jún. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legvalószínűbb, hogy csak szereted, félted, nem akarod elveszíteni. A szíved mélyén ez a legnagyobb félelmed, hogy vele valami történhet. De ez nem jelenti azt, hogy bármilyen veszély fenyegeti.
2011. jún. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is úgy tudom,ha valakit eltemetsz vagy meghal az álmodban,annak hosszú élete lesz.Én eltemettem a dédmamámat még nagyon régen,de úgy emlékszem rá,mintha tegnap álmodtam volna,és végul 99 éves korában halt meg.
2011. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2011. jún. 21. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!