Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm már 5....

Késik a menstruációm már 5. napja. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Fél éve van egy párkapcsolatom és mindig védekeztünk gumival, és egyszer sem szakadt ki. Viszont egyszer gumi nélkül csináltuk, de nem ment el, csak félek, hogy az előváladéktől lehetett valami. Tesztet a menstruáció késésnek 3. napján csináltam, de negatív lett. Vettem forró fürdőt, de arra se jött meg. Terhességi panaszaim viszont nincsenek, és elég sokat vagyok mostanában stresszes. Nagyon remélem, hogy nem vagyok terhes. Segítsetek. 17/l
2011. máj. 21. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:

18 éves korig ez nem nagy gond. Még nem állt be rendesen. Remélem :)


De ha még 1 hétig nem jön meg, csinálj még egy tesztet.

2011. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, hétfőn csinálok egy újabb tesztet, amikor egy hete lesz, hogy késik. Azért aggódom, mert egyszer se fordult még velem elő ilyen, kivétel, amikor elvesztettem a szüzességem és egy hétre rá felfáztam.
2011. máj. 21. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!