Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normlalis hogy ennyit kesik a...

Normlalis hogy ennyit kesik a menstruaciom?

Figyelt kérdés
Kb. 2 eve mentrualok. Altalaba 2 honaponta vagy 1 honapba ketszer jon meg...De mar tobb mint 3 honapja nem jott meg. Valami baj lehet vagy normalis ez a 3 honapos keses? Stressztol elofordulhat ilyesmi? Elore is koszonom a valaszokat!
2011. okt. 2. 15:50
 1/4 bánomisén ***** válasza:

Stressztől előfordulhat ilyesmi, és te nem is rendszeresen menstruálsz. Azért a helyedben 3 hónap kimaradás után elballagnék dokihoz.

Hány éves vagy?

2011. okt. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elég aggasztó szerintem, hogy eddig is ennyire nem volt beállva.

Én azt mondom, hogy érdemes lenne orvoshoz menned ezzel.

2011. okt. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 x) ***** válasza:
Hát ha már 2 éve menstruálsz és még mindig nem állt be akkor érdemes lenne dokihoz menni. De ráérsz még 16-17 éves korodig aggódni emiatt. Viszont a 3 hónap az már elég gyanús nekem. Beszélj anyukáddal minimum.
2011. okt. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én amikor nagyon fel voltam fázva és ne vettem észre nekem sem jött megmajdnem fél évig. Uszodába ha jársz attól lehet elkaphatsz fertőzést. menj el dokihoz.
2012. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!