Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára jó a Canesten krém?

Hüvelygombára jó a Canesten krém?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz. Az a legbiztosabb. A canesten csak bizonyos gombákra a legjobb, igaz, hogy a legelterjedtebb fajtákra, de akkor is a legjobb, ha azonnal orvoshoz mégy, mert akár meddő is lehetsz, ha valami komolyabb bajod van. De persze nem kell mindig orvoshoz rohangálni, ha tudod, hogy elő szokott jönni a gomba, mert előfordulhat néha. De ha komolyabb a baj, vagy még nem voltál orvossal ezzel a dologgal, akkor irány a doki.
2011. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cho-CoLatte válasza:
kisszivem direkt arra van kitalálva:)
2011. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Másrészt pedig lehet, hogy nem is gomba... Lehet, hogy csak épp melege van az alsóbb testtáji résznek, ezt is tényleg tapasztalat alapján tudod majd megállapítani. Nálam is így működik..., voltam orvosnál én is, és azóta tudom, hogy nem kell aggódnom, nálam például pszichoszomatikus tünet is volt az olyan jellegű baj, ami gombára hajaz...
2011. máj. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, az utolsó előtti voltam, Choloette előtt. Bocs az elírásért...
2011. máj. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cho-CoLatte válasza:
semmi baj:D
2011. máj. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!