Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Életembe először mennék...

Életembe először mennék kozmetikushoz, hogy legyantázza a bikinivonalam. De mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még csak egyszer szőrtelenítettem ott, tavaly még nem volt olyan durva, nem lógott ki a bikini alól de idén már nagyon. Egyszer leborotváltam de tiszta piros lett és másnap már szúrt. Most elmennék kozmetikushoz, de nagyon félek h gáz lesz.Alapból elég fiatal vagyok, nem tudom h sok 13 éves lány jár-e. De bemegyek a kozmetikushoz és onnantól hogy? Csak vegyem le a gatyámat és ennyi? Vagy a bugyimat is? xD tudom h gáz de segitsetek lécci!
2011. máj. 21. 20:31
 1/6 A kérdező kommentje:
13/L
2011. máj. 21. 20:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd a kozmetikus megmondja, hogy mit csinálj.
2011. máj. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz hogy mekkora(ha erre írod hogy gáz)..igaz, ha hosszabb kicsit jobban fáj. Ha csak bikini vonalat szeretnél nem kell levenni a bugyit. Ha teljes vagy fazon akkor le kell venni:) nem kell szégyenlősködni, hiszen ez a munkája, ugyan úgy fog rád nézni mint bárki másra:P Én 1,5 éve gyantáztatok ott és most is van, hogy a lustaság miatt nagy szőrrel megyek:$:D
2011. máj. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha hosszú a szőr, mert az először mindenkinek az :). A kozmetikusnál jelzed, hogy fazongyantát kérsz. Ez lehet bikinivonal (csak ott, ahol kilógna a bikini alól), vagy lehet teljes fazon (az mindenre vonatkozik, arra is, ahol a bikini takar). Ha csak bikinvonalat gyantáztatsz, akkor elég félrehúznod a bugyidat. Ha teljes gyantát kérsz, akkor egyszerűbb, ha leveted a bugyit. A kozmetikusnak ez rutin dolog, és sokkal gyorsabban is halad vele. Én is gyantáztatok 13 éves korom óta, és még soha egy kozmetikus sem akadt ki, hogy miért csináltatom. Sokkal cikibb bundásnak lenni, mint igényes tizenévesnek. De ez csak magánvélemény.
2011. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először próbáld meg a fazongyantát. Biztos kellemetlen lesz először, de gyorsan készen lesznek vele, meglásd:)

Én mér 25 vagyok, de még nekem is kellemetlen egy kicsit.

Ha tudsz, vegyél tangát és egyszerűbb lesz!

2011. máj. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a puncidat akarod szőrteleníteni, akkor vedd le a bugyid. De majd megmondja a kozmetikus.
2011. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!