Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem a páromat, de gusztus...

Szeretem a páromat, de gusztustalannak tartom ahogy csámcsog, vakaródzik (a farkát meg a fenekét), meg ahogy horkol. Mások hogy vannak ezzel?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk össze, egyszerűen nem tudom megszokni ezeket a dolgokat...ilyenkor legszívesebben csak ráordítanék, hogy hagyd már abba. Néha meg is teszem. Más nők is így vannak (vagytok) ezzel? Hogy oldjátok meg? Nem vagyok elég türelmes? Már említettem neki, de nem változtak a dolgok.
2010. ápr. 27. 22:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Talán keresni kéne magadnak egy kevésbé primitív embert, akivel nem úgy kezdődik a kapcsolat, hogy máris tolerálni kell valamit, amit nem szeretnél. Feltételezem, hogy fiatal vagy és van még választék. Ne kösd össze az életedet valakivel, akibe már most nem vagy szerelmes.
2010. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
szólj neki
2010. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Volt egy négyéves kapcsolatom, de szerintem az első évben a srác visszafogta magát, mert azután kijött az igazi énje. Állandóan a farkát fakargatta meg a fenekét, én már annyira utáltam ezért, inkább megszabadultam tőle.
2010. ápr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Bocs vakargatta.
2010. ápr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Én párom ivás után egyből ezt csinálja ,,áááhhhhh,,

Nagyon idegesít. De szerintem a te eseted durvább. Nem tudsz vele beszélni?

2010. ápr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

hát mit mondjak?


Magadat minősíted azzal, hogy egy ilyen f.szkalappal vagy együtt..

ha most nem tudod megszokni ezeket a tulajdonságait, miből gondolod, hogy később már nem fog zavarni????

pasi----kuka, dobd mig lehet

2010. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Szólj rá, ha szeret, megváltozik. Ezek csak rossz szokások, ezeken lehet változtatni, nem olyanok, mint a jellem... bár aki ilyen szokásokat vesz fel, annak tutira a jellemével sem okés valami. Jó persze a horkolásról nem tehet. Én már gyerekkoromban megfogadtam, hogy nem kell horkolós faszi, elég volt fateromat hallgatni. Elég gusztustalannak tűnik a párod. Abba is gondolj bele, hogy a kor előrehaladtával csak még gusztustalanabb lesz. Aki már fiatalon is gusztustalan, az gáz. Szerintem keress valami kulturáltabbat, lehet, hogy szereted valamennyire, de szerintem ha szerelmes lennél bele igazából, nem gondolkodnál ilyeneken.
2010. ápr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
25%
A férfiak ilyenek, arra kérni hogy szokjon le erről, olyan mintha téged arra kérnének, hogy ne vegyél többé levegőt. Nagyon gyerekes vagy ha, ilyenek még ki tudsz borulni. Ez van. Kipukkadt talán a rózsaszín buborék? :P
2010. ápr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Na azért nem minden férfi ilyen. Azért a gusztustalankodás nehogy már egyenlő legyen a levegővétellel :D Aki beéri egy csámcsogó, köpködő, szörcsögő, hortyogó, faszt vakargató, torokhangokat kiadó hímmel, az szvsz nem normális. Főleg, ha fiatal, csinos, igényes, intelligens nő az illető. Nem vagyok tini, és van férjem, akivel évek óta együtt élek, szóval ez a rózsaszín buborékos duma nálam nem fog bejönni :P (de azért vicces volt :D)
2010. ápr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
Vidd állatorvoshoz!
2010. ápr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!