Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért érzem úgy hogy pisilnem...

Miért érzem úgy hogy pisilnem kell ( de folyton ilyen érzésem van)?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Felfáztál. Hólyaghurutod van. Főleg, ha csip is. menj orvoshoz. Azt kezelni kell.
2011. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem csíp.

egyáltalán.

csak úgyérzem h pisilnem kell :SS

annak köze van hozzá, hogy pl. tegnap tegnapelőtt maszturbáltam?

2011. máj. 22. 10:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha már itt a neten akarod diagnosztizálni magad... Nem tudom, a tegnap-tegnapelőttödnek van-e köze hozzá, akár még lehet is. Viszont ez az érzés lehet akár Sclerosis Multiplex jele is, csak hogy ijesztgesselek.

Egyébként ha nem múlik el plussz 1-2 napon belül, menj dokihoz, kideríti, mi bajod.

2011. máj. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszike a válaszokat

lehet h nagyon felnyomtam a vibit vagy vmi ferőzést kaptam tőle?????

itthon mit tudok tenni?

2011. máj. 22. 10:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Főzz kamillateát, igyad, a másik felébe meg meleg állapotában ülj bele. Ammen. Ennél sokkal többet nem tehetsz, igyál sok-sok folyadékot, hogy ha a veséddel lenne valami, átmosson. És ne lógjon ki a derekad!
2011. máj. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

utolsó köszönöm :)

inkább úgy érzem mintha a hüvelyem fájna és ettől van olyan érzésem mintha pisilni kéne :S

2011. máj. 22. 11:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Valami húgyúti fertőzés, de semmi köze a maszturbáláshoz!
2011. máj. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!