Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fürdethetek még gyorsan...

Fürdethetek még gyorsan (menzesz)?

Figyelt kérdés

Most jött meg, számítottam rá, ezért ma nem este, hanem reggel akartam fürdeni. Már egy ideje fent vagyok, ebben a percben jött meg. Már majdnem engedtem a vizet a kádba.

Egy gyors fürdés még belefér, vagy már csak zuhanyozhatok?

Gondok vannak a lábaimmal, így sokkal jobb lenne a fürdés, azért csinálok ebből ekkora problémát.

Köszi a válaszokat!


2011. máj. 22. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, akkor fürödj! Tény, hogy ilyenkor sokkal egészségesebb a zuhanyzás, de ha gondolod, akkor ülj a kádba! :)
2011. máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Akkor gyorsan megfürdök :)

2011. máj. 22. 12:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom hogy ne fürdjél, mert ilyenkor sok baktériumokkal érintkezik a hüvelyed, inkább zuhanyozz.
2011. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Gyors voltam, hogy minél rövidebb ideig legyek vízben.

Hetente 2x van a "fürdős napom", a többi a zuhanyzós. Nem szeretem, mert fájt tőle a lábam,hogy ha térdelek a kádban, állni meg nem tudok zuhanyzás közben. Mármint a kád miatt.

Én is a baciktól félek, tudom,hogy nem lehet még rögtön azután sem, hogy elmúlt.

Majd innentől zuhanyzok. :)

Köszi a válaszod!

2011. máj. 22. 18:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi van a lábaddal, hogy nem tudsz állni?
2011. máj. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Régebben kerekesszékben voltam, már járókerettel tudok járni,de még mindig fáj.

Meg szerintem fürdőkádban nem is lehet állva zuhanyozni. Gyors zuhany még fülkében menne is állva, de térdelni nem bírok a kádunkban :S

2011. máj. 26. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!