Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet gyorsan narancsbő...

Hogyan lehet gyorsan narancsbőrtől szabadulni?

Figyelt kérdés
nem veszélyes, de elég ahhoz, hogy fürdőbugyiban nem érzem jól magam...
2011. aug. 29. 16:44
 1/7 A kérdező kommentje:
nem rendszeresen, de tornászom...viszont nem látok eredményt, csak izomlázat
2011. aug. 29. 16:45
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Masszírozás, hideg-meleg zuhany, sok sok szénsavmentes víz. Egészséges táplálkozás, sok zöldség.. A lerakódott mindenféléket kell kitakarítani, így csak sporttal semmire nem mégy ott.
2011. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ez sem gyors. Ha mindent megteszel, akkor attól függően, hogy milyen erős, akár fél évbe is telhet mire látványos változást érsz el.
2011. aug. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egészségesen táplálkozom, tonna zöldség, gyümölcs, szénsavmentes víz, no Cola, no cigi, no kávé....ennél egészsgesebben már csak a vegetáriánusok vagy a diétások teszik..


Értettem, kérem...tehát várok:D köszönöm

2011. aug. 30. 17:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót nem szedsz? Nekem nem volt semennyi narancsbőröm, úgy éltem ahogy kell ahhoz, hogy ne legyen, nem változtattam semmit a fogamzásgátlón kívül, és tiszta narancsbőr lettem. Aztán mikor abbahagytam is maradt és most nagyon küszködök, hogy megszabaduljak tőle...
2011. aug. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
én amióta nem teszek reggel a tejbe cukrot nem olyan a lábam :D
2011. aug. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem szedek teblettát...


úgy néz ki nálunk már csak a sport segít :)

2011. aug. 31. 01:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!