Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szőrösödik a combom! Leborotvá...

Szőrösödik a combom! Leborotválhatom, vagy majd elmúlik? Anya azt mondja hogy elmúlik! Ez igaz? 13

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
jéézusom..anyád nagyon hülye!!xDD elmúlik?? ez nem nátha hogy elmúlik..kezdesz felnőni meg serdülni..ha nagyon sötét és sokat jársz szoknyában meg rövid gatyában akkor borotváld le, ha inkább hosszú gatyába jársz akkor felesleges.:)
2011. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dropdeadgirl ***** válasza:
100%
Elmúlni nem fog sajnos.De ne borotváld le mert az csak erősíti a szőrt...ha mindenáron el szeretnék távolítani akkor kérd meg anyukádat hogy gyantázza le :)
2011. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyiban igaza van anyukádnak, hogy a kamaszkor után általában gyengül a szőr - hacsak addig jól meg nem erősíted a borotvával.

Gyantázd vagy kérj egy epilátort, az nem erősíti.

2011. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Most még ne borotváld le mert felerősödik.


Madj 3 év múlva ha addig nem múlna el.


És egyél kevesebb sertéshúst

2011. máj. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2011. máj. 24. 19:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Magától nem fog elmúlni.
2011. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Abban igaza volt anyukádnak, hogy elmúlik mert mire kb.45 éves leszel addigra kihullik (kivéve ha előtte szőrtelenited mert akkor már soha nem fog kihullani) :(

Szerintem ha téged nem zavar akkor ne kezdj vele semmit, ha igen akkor inkább szőkítsd ki. Azért nem mondom a gyantát meg az epilátort mert állítólag ilyen korban nem szabad használni hogy miért? nem tudom, de ezt halottam. A borotvától meg megerősödik, sűrűsödik.

Szóval ha idegesít akkor sztem szőkíts ki! :))

2011. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
es hol vegyek szokitot?:) xD
2013. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!