Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anya nem akar kórházba vinni?

Anya nem akar kórházba vinni?

Figyelt kérdés
Csütörtökön voltam nőgyógyásznál,jobb alhasi fájdalmakkal.Nem tudjapontosan mi bajom van.Azt mondta hogy jegeljem a hasam meg kaptam antibiotikumot,majd ha felerősödik a fájdalom akkor azonnal menjünk vissza a kórházba és akkor bent fognak kivizsgáláson..Jegelgetem már 4 napja,meg szedem az antibiotikumot,de nem használ.Nem erősödött fel,ugyanolyan maradt.Lehet vissza kéne menni,de anyu azt mondta hogy még szerdáig bekell szednem az utolsó antibiotikumot és még várunk utána pár napot.De ugyse fog elmúlni hisz már 3 napja szedem.Mikor meg azt mondom hogy anyu lehet bekéne menni a kórházba akkor egyből mert minek??beakarsz feküdni vagy mi? Most mit csináljak?
2011. jún. 13. 19:27
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
Van hőemelkedésed, vagy hányingered? Mert ha igen akkor menni kell, mert vakbélgyulladás is lehet.
2011. jún. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
Hallgass anyukádra4 Ha az antibiotikum után pár napig semmi változás, akkor kell visszamenni.
2011. jún. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
Szerintem higgy anyukádnak, nem ok nélkül adta a doki a gyógyszert. Várd meg míg elfogy, ha nem erősödik a fájdalom.
2011. jún. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
Mindenképp be kéne menni ügyeletre, akár anyukáddal akár nélküle, mert magától nem fog elmúlni a fájdalom. Alhasi fájdalmakra meg nem jegelni kell a területet, hanem meleg vizes ülőfürdőt kell venni lehetőleg kamillásat.
2011. jún. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
Elég primitívnek tűnik anyukád ( elnézést ), viszont abban igaza van, hogy az antibiotikum az egy kúra. Azt végig be kell szedni. Annál a beszedése után lehet azt mondani, hogy nem használt.
2011. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy van-e lázam mert anyu elvette a lázmérőt.Azt mondja hogy majd ha lázas leszek azt ő tudja.
2011. jún. 13. 19:36
 7/51 A kérdező kommentje:
hányingerem viszont van.Meg egyre mélyebben érzem a fájdalmat.De nem szólok ezekről anyunak mert akkor azt hiszi beképzelem magamnak és később se fog bevinni.
2011. jún. 13. 19:38
 8/51 A kérdező kommentje:
lázmérő nélkül megtudom valahogy mérni?Mert magamon nem érzem
2011. jún. 13. 19:39
 9/51 anonim ***** válasza:
Hányinger akkor üzem anyádnak hogy ne szórakozzon és menjetek hányinger alhasi fájdalmakkal valószínűleg vakbélgyulladás. Ami néhány nap alatt végzetes lehet
2011. jún. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
hozzáteszem a jobb még jobban alátámasztja
2011. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!