Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a hüvely bejáratán...

Mi lehet ez a hüvely bejáratánál, illetve a hüvelyben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy egy pár napja felfedeztem, hogy a hüvelyem bejáratánál fehér, megkövesedett pöttyök vannak (nem tudom jobban leírni), illetve a hüvelyemben van egy golyó alakú kidudorodás, ami eddig nem volt ott! Szerintetek mik lehetnek ezek, illetve lehet okozhatják e, hogy az utóbbi két hétben fájdalmat okoz a szeretkezés ??? Kérlek segítsetek!
2011. máj. 23. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Ezek a tünetek alapján én mindenképpen orvoshoz fordulnék.

Javaslom te is tedd azt.

Nem tudom milyen mélyen van az a kidudorodás, de ha fájdalmat okoz, nem hinném, hogy a G-pontod:)

Orvos, mielőtt még nagyobb baj lesz.

2011. máj. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kidudorodás valószínűleg a méhszájad és azért fájdalmasabb a szeretkezés,mert megtörtént az ovuláció és a méhszáj ilyenkor kifelé mozdul.

A pöttyökről fogalmam sincs.

2011. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Orvoshoz menjél, de nagyon gyorsan, ezt neked itt senki se tudja megnyugtatóan megmondani. Nem kéne ott lennie egyiknek sem a leírás alapján.

Nemi betegség is lehet, ami fertőzheti a partneredet is.


(Akár gomba is lehet, de arról nem tudok mit mondani, nem ismerem a tüneteit)

2011. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kidudorodás bal oldalt van!
2011. máj. 26. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!