Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a hüvely bejáratán...

Mi lehet ez a hüvely bejáratánál, illetve a hüvelyben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy egy pár napja felfedeztem, hogy a hüvelyem bejáratánál fehér, megkövesedett pöttyök vannak (nem tudom jobban leírni), illetve a hüvelyemben van egy golyó alakú kidudorodás, ami eddig nem volt ott! Szerintetek mik lehetnek ezek, illetve lehet okozhatják e, hogy az utóbbi két hétben fájdalmat okoz a szeretkezés ??? Kérlek segítsetek!
2011. máj. 29. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász! És addig semmi szex! Nem lehet így tudni,hogy mi lehet..
2011. máj. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
HPV szerintem. Sajnos ezzel tenyleg el kell menned nogyogyaszhoz. De ne essel ketsegbe, mert nem a vilag vege. A szeretkezes nem ajanlott, mert meg jobban szaporodik.
2011. máj. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez valami gyulladás lehet. Menj orvoshoz.
2011. máj. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
80%

Én tudom mi ez. Nekem is az van/volt!

A pöttyösödés az gombás fertőzésre utal.. nekem is ugyanez volt a tünetem. Te és a szexuális partnered is kenegessétek a nemi szerveiteket..

És az a kidudorodás pedig: méhszájseb. Amit ha olyan nagy, le kell égetni, 5 perces beavatkozás. Ettől duzzadtál meg belülről. Nekem még nem történt meg ez a leégetés, de már nincs megduzzadva szerencsére és már nem fáj a szex. :)

Remélem hasznos választ adtam és tudtam segíteni!! :)

Fordulj mindenképpen nőgyógyászhoz.!!

2011. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fordulj mindenképpen nőgyógyászhoz!!!

Fordulj mindenképpen nőgyógyászhoz!!!

Fordulj mindenképpen nőgyógyászhoz!!!

2011. máj. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy tényleg méhszájseb lenne? :O A hüvelyem bal oldalán van!
2011. máj. 31. 17:07
 7/7 anonim válasza:
A mehszajseb fenn van... legfelul. A belso mehnyak szovetenek a kinovese a kulsore. Es az nem igazan dudorodik... meg verzessel jár de dokihoz menj mindenkeppen!
2013. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!