Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már begolyozok! Nem értem ezt...

Már begolyozok! Nem értem ezt az egészet? Bocs ha kicsit hosszú leszek. Január 27. -én volt az utolsó menzim, a 32. napon volt egy halvány pozitív tesztem!

Figyelt kérdés

Nagyon örültem, mert már nagyon vágyok a babára!

Be is jelentkeztem a dokimhoz.A ciklus 40. napján voltam nála UH-án ahol nem láttak semmit,vettek vért ahol a hcg-ém egy volt.Beszéltem neki a pozitív tesztről és nem kaptam semmilyen gyogyszert!Nem zárta ki a terhességet,és azt mondta 2hét múlva teszteljek újra!A melleim feszülnek,hányingerem is van,és sokszor érzek szurkálást meg kemény az alhasam!Rengeteget járok pisilni is(nem vagyok felfázva).Már napok óta bujom a netet,hogy mi lehet ez az egész!Nekem eddig pont 28 napra jött meg!Ha terhes is vagyok hogy lehet hogy a vérem nem mutatta??Vagy hogy-hogy nem zárta ki a dokim a terhességet??Nem értem már ezt az egészet!:(


2009. márc. 15. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy terhes vagy, a feleségemnek hasonló tünetei voltak, ugyanúgy eddig mindig pontos volt a vérzése, de most 11 napot késett. Biztosat csak a doki fog tudni mondani az UH-n. A tesztek a hCG szintet mérik és különböző érzékenységűek nem mindenkinél egyformán és egyforma mennyiségben termelődik a hCG. Tesztelj újra, ha addig nem jön meg mindeképp vissza kell menni az orvoshoz, ha + azért ha - azért.
2009. márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt mondják a pozitív teszt nem "hazudik" csak a negatív. Az orvos meg korán vizsgált és azért nem látott semmit.

De lehet, hogy csak késik. Tesztelj mégegyet vagy kettőt. Az idő úgyis eldönti mi lesz. Sok szerencsét, remélem összejön a baba. Majd írd meg mi lett. :)

2009. márc. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Korán mentél az orvoshoz!Csinálj még egy tesztet,ha pozitiv,akkor várj még 1 hetet,azt utánna látogasd meg a dokidat!Sok szerencsét,remélem terhes vagy!
2009. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!