Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már begolyozok! Nem értem ezt...

Már begolyozok! Nem értem ezt az egészet? Bocs ha kicsit hosszú leszek. Január 27. -én volt az utolsó menzim, a 32. napon volt egy halvány pozitív tesztem! Nagyon örültem, mert már nagyon vágyok a babára!

Figyelt kérdés
Be is jelentkeztem a dokimhoz.A ciklus 40. napján voltam nála UH-án ahol nem láttak semmit,vettek vért ahol a hcg-ém egy volt.Beszéltem neki a pozitív tesztről és nem kaptam semmilyen gyogyszert!Nem zárta ki a terhességet,és azt mondta 2hét múlva teszteljek újra!A melleim feszülnek,hányingerem is van,és sokszor érzek szurkálást meg kemény az alhasam!Rengeteget járok pisilni is(nem vagyok felfázva).Már napok óta bujom a netet,hogy mi lehet ez az egész!Nekem eddig pont 28 napra jött meg!Ha terhes is vagyok hogy lehet hogy a vérem nem mutatta??Vagy hogy-hogy nem zárta ki a dokim a terhességet??Nem értem már ezt az egészet!Kezdek begolyozni!:(
2009. márc. 15. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Szerintem ha babás is voltál mára már sajnos elhalt vagy elment mert nem tapadt meg rendesen mert a hcg nek a vérben sokkal többnek kellene lennie terhesség esetén.

Sajnálom.

De csinálj még egy tesztet a leghamarabb.

2009. márc. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De már abba is beletörödtem hogy elment a baba!De akkor meg kellett volna jöjjön!De semmi jele a menzinek!Mert ha elmennt volna akkor véreznem kellett volna!????
2009. márc. 15. 09:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Na jó akkor én ara gondolok, hogy a ciklusod végén lehetett a pé-d és ha akkor estél teherbe, akkor olyan kevés a hcg-d, hogy nem kimutatható és ekkor még az uh-n sem látszik semmi.

Ha nem jön meg két hét alatt akkor tényleg választ a d egy tesz, de a dokihoz is menj el, mert lehet sajnos más oka is. Ha elhalt az embryo akkor pár nap múlva erősebb vérzés szokott lenni, bár valakinélez is elmarad.

Hát reméljük csak bújkál a kisemberke és majd megmutatja magát.

Légy türelmes, de szerintem pár nap múlva nyugodtan tesztelj még egyet.

2009. márc. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem menj orvoshoz, ha abban nem bízol akihez eddig jártál, akkor keress fel egy másikat! Nézze meg, hogy mi van, a neten nem fogod megtalálni a megoldást!Próbálj megnyugodni, az idegeskedés nem tesz jót, jelentekezz be dokihoz!
2009. márc. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
akarom mondani jelentkezz :)
2009. márc. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De megbizom az orvosomban!Ő nagyon jó doki!Én is erre a késői pé-re gondolok!Várom a válaszaitokat!És köszönöm az eddigieket!
2009. márc. 15. 09:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy máskor volt a pe-d, nekem múltkor 2X is volt, hiába 28 napos a ciklusod, előfordul olyan is, hogy nagyon jó szeretkezésnél, hirtelen kiszabadúl még egy petesejt és az megtermékenyül, az meg még lehet hogy nagyon kicsi, 2 hét múlva tesztelj újra. Sok sikert.:)
2009. márc. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig jar verzessel ha elmegy a baba. Ugymond fel is szivodhat. Ilyenkor nem igen lehet eszrevenni es ettol a hormonalis valtozastol is keshet a mensi. A szervezeted ossze volt/van zavarodva egy kicsit, ido kell neki. Persze ez csak feltetelezes ne keseredj el, mi itt csak talagatni tudunk. Lehet kesoi pe, semmi sincs kizarva, a tuneteid biztatoak. Nekem csak az nem tetszik, hogy a vezelet teszt pozitiv volt a verteszt meg nem. Holott a verben a hcg-t ket nappal hamarabb ki lehet mutatni mint a vizeletben. De kivanom neked, hogy ott legyen a baba. Szeritnem tesztelj ujra holnap reggeli vizeletbol mert ha volt halvany pozitiv teszted akkor annak most is ott kell lennie csak a csik lesz erosebb. Nezd meg mit mutat a teszt! Ha pozitiv akkor tuti ott van a baba, ha negativ akkor szerintem ott volt de felszivodott es a mensid is meg fog jonni.
2009. márc. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintembizakodj! nemtudjuk misem hogymilehet ez tényleg fira dolog!de láttunk már csodákat....

lehet baba végülis a doki is ember nem?szoval bizakodj kikell várni azt a 2 hetet!

2009. márc. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én épp így jártam, vérvétel is volt és 1500 as lett a hcgm. Egy barátnőm is irtó halványat tesztelt, de olyan 70-80 as neki is lett a hcg-je..


Szóval ha pozitiv a teszted akkor a véredben kell hogy legyen hcg!

Tehát ha nincs, akkor vagy elcserélték a laborban ennek nagyon minimális esélye van de megtörténhet..

vagy pedig tényleg felszívódott a bébi:((

Sajnos erről a teszttel se kapsz megbízható infót, mert ezután még 1-2 héttel pozitiv lehet a teszt.


(Nekem most a ciklus végén történt a peteérés, ezért a pozitiv teszt utáni 1-2 hétben semmit se láttak uh-n viszont a vérvételen igen!)


Azért irom, mert én igy jártam decemberben.És nem jött meg a mensesem a babuci felszivódása után se, eü.küretre kellett menjek a kórházba, hogy ezután jól fel tudjon épülni a nyálkahártya és kezdődhessen a próbálkozás előlről.

Nem ezt kivánom neked, de együttérzek abszolut:(((

2009. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!