Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én 13 éves vagyok és már több...

Én 13 éves vagyok és már több mint egy hónapja megvan! Ez normális? Biztos

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm azt mondja hogy csak a beállás de van egy ismerösünk aki orvos és azt mondja hogy hormonzavar, és anyu el is akart vinni nőgyógyászhoz de én ellenkeztem mert az egészség városban is azt mondták hogy csak a beállás, de már nem vagyok benne biztos
2011. máj. 24. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Remélem ez valami kamu?!
2011. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi nem áll be. Az orvosnak igaza van. Már 2 hét után ovoshoz kellett volna fordulnod. Vérszegény akarsz lenni, vagy egyéb súlyos problémát akarsz?

Irány a nőgyógyász. Majd ha ő azt mondja, hogy nincs bajod, akkor elhiheted. Szerintem "kicsit" többet tud a dologról kb. 12 év orvosi tanulmányok után, mint az amatőr barátnőd.

2011. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyádat sem értem, hogy két hét folyamatos mensizés után miért nem cipelt el azonnal a nőgyógyászatra...
2011. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már rég el kellett volna menned orvoshoz! Egy hónapig tartó menstruáció, nagyon nem normális!
2011. máj. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!