Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? 14 éves vagyok!...

Ez normális? 14 éves vagyok! Több hónapja kimarad a menstruációm!

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves lány vagyok és 4hónapja nem jött meg. Ezelőtt már 2szer is voltam nőgyógyásznál kimaradás miatt. Első alkalommal hazaküldtek,hogy majd beáll,nem kell aggódni! Mikor másodjára mentem felírtak egy gyógyszert , ami meghozza. Az segített is .. de utánna megint elkezdett kimaradni...Szerintetek ez normális,vagy megint elkellene mennem orvoshoz??
2011. máj. 28. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Menny el!
2011. máj. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azzal semmit nem veszítesz, ha elmész orvoshoz, de lehet, hogy még tényleg nem állt be. Befolyásolja egyébként a stressz is és még sok minden más, de a legjobb amit tehetsz, hogy újra elmész dokihoz.
2011. máj. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elvileg normális, mert fiatal vagy, ilyenkor még instabil a rendszer.


Én a cickafark teát ajánlom, az sokmindent beállít.

2011. máj. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Próbáltam már a cickafark teát,az sajnos nem vált be! :S Elmegyek orvoshoz,nem veszítek vele semmit:)
2011. máj. 28. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!