Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit mondjak neki? Mit szólna?

Mit mondjak neki? Mit szólna?

Figyelt kérdés
Elmúltam már 17 éves, és még mindíg nem áll be a menszeszem!! Lassan lesz ismét barátom! és hogy mondjam neki ha kérdezi hogy mikor van meg? mit mondjak neki? sz tem, gáz, hogy 5-6 havonta megjön 1x..:S és mit mondjak neki, hogy hát még 17 éves koromra is éretlen vagyok? :S
2011. máj. 25. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
5-6 havonta jön meg??? Jesszus, már rég nődokihoz kellett volna menned!
2011. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elmentem...d e azt mondta, hogy nem vagyok még elég érettt.. de ez már 2-2,5 éve így meg :S
2011. máj. 25. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, igy nyugodtan mondd meg, figyi 17 vagyok es meg eretlen es ezert osszevissza jon meg.

Ebben nincs semmi ciki, csak amit te cikinek erzel. Ha az orvos szerint minden rendben, akkor nem tudsz mit cisnalni.

Ha a fiu h*lyen fogadja a dolgot, akkor az azt jelenti, hogy o nagyon eretlen, es akkor te inkabb keress egy komolyabb palit. Hidd el, raersz megkomolyodni!

2011. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem hogy a barátod egyből ezt kérdezné, a mi kapcsolatunk elég régen tart de ez soha nem volt téma csak mikor megvolt akkor szoltam hogy most nem lehet, persze azóta már magátol is tudja mikor van meg. amúgy szerintem nem normális hogy a te korodban ilyen ritkán van meg, el kellene menni másik orvoshoz, mert ebből problémáid lesznek. és ha azt mondta éretlen vagy akkor szerintem még a szexhez is az lennél. először keress egy normális orvost és utána agyalj azon, hogy a barátodnak hogy mond el hogy mikor van meg és mikor nincs.
2011. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!