Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eléggé távol van egymástól a...

Eléggé távol van egymástól a két mellem és ez kezd kicsit zavarni. (Azt hiszem úgy mondják, hogy távol ülőek) Vannak olyan tornagyakorlatok vagy bármi, amitől kicsit közelebb kerülnek egymáshoz?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm!

17/L


2011. júl. 2. 20:22
1 2
 1/12 emolány ***** válasza:
44%
Ez velem is így van. De nem tudom mit lehetne ellene tenni.
2011. júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 yuda ***** válasza:
Én ffi vagyok és engem abszolut nem zavar. Szerintem műtét oldaná meg, de kár lenne a természet eme remek munkáját felülbírálni, hiszen nem csúnya, csak más.
2011. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Akadályozza a karodat? Ha nem, akkor nincs vele semmi baj :)


17/F

2011. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy-hogy tàvol vannak egymàstól? Az nagyon szép ùgy. Viszont vehetsz olyan melltartót (ha màr ennyire zavar)amely összefogja egy kicsit. Még ki sem fejlõdtek rendesen, hiszen csak 17 éves vagy.
2011. júl. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem akadályozza:) csak engem zavar kinézetre... :/ és ráadásul még befelé fordulók a mellbimbóim is, ami pluszba zavar és azon viszont tudom, hogy nem lehet változtatni:/ szóval azért kérdeztem, hogy hátha tornával legalább ezen lehet...
2011. júl. 2. 20:42
 6/12 A kérdező kommentje:
tudom, h van olyan melltartó, általában olyat hordok... csak például, ha melltartó nélkül lefekszek, akkor teljesen oldalra csúsznak... és tudom, hogy ez csak az én hiúságom, de azért zavar... mindenkin biztosan van olyan dolog, ami zavarja őt...
2011. júl. 2. 20:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze tornagyakorlatokkal segithetsz formàlódni.
2011. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Férfi szemmel ez egyáltalán nem baj!
2011. júl. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A szemek a távol ülőek - nekem távolülőek a szemeim -, a mellekre azt szokták mondani ilyen esetben, hogy távol állóak vagy széttartóak vagy szétállóak.


Tornázhatsz, persze, az csak segít (ajánlom a két kötet Révait az egyik és a másik kezedbe súlyzózni), de az a legjobb, ha elfogadod olyannak magad, amilyen vagy. Illetve sokat segít a torna mellett a megfelelő melltartó kiválasztása és viselése.

2011. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szia.

Sajnos segíteni nem tudok, és bocsi, hogy offolok, de ugyanez a problémám, melltartó nélkül "kilométeres" távolság van a kettő között... Nekem azért, mert elég pici (mondjuk 75/B-s melltartót hordok, vagy 70/B-set, annál kisebb nem jó, de akkor is kicsinek néz ki)...

2011. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!