Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelyfalamon apró pöttyök...

A hüvelyfalamon apró pöttyök vannak, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Az írjon akinek már volt ilyen vagy valamelyik ismerősének, mert egy kicsit félek. És menni fogok nőgyógyászhoz, csak jövő7 péntekre van időpontom.
2011. máj. 27. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy tudja az ember megnézni otthon a hüvelyfalát?
2011. máj. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, az engem is érdekelne, hogy otthon hogy tudtad megnézni a hüvelyed falát? Nem inkább a hüvelyed és a csiklód környékén vannak az apró pöttyök?
2011. máj. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amúgy a hüvely belülről redőzött, ki lehet tapintani, lehet, hogy erre gondolsz, az anatómiailag olyan mindenkinek. Ha mégsem a hüvelyre gondolsz, hanem a szeméremajkakra, azon is van számos mirigyecske, azokat éppen láthatod.


Ha mégsem olyan dolog, aminek gyárilag ott kell lenni, akkor nyilván valami kis fertőzés, ami pikk-pakk kikezelnek, nem kell pánikolni.

2011. máj. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én se láttam még sose a sajátomat...
2011. máj. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd ha doki látja, ő többet tud mondani.
2011. máj. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

@nita válasza:


HPV?

2011. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!