Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csiklóm körül kis fehér,...

Csiklóm körül kis fehér, kemény, lapos pöttyök. Nemi szervem néha piros lesz. Mit ajánlotok? Orvoshoz félek elmenni.17/N

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 18:50
1 2
 1/15 anonim válasza:
70%
Menj orvoshoz.
2011. aug. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Hidd el a nőgyógyász látott már ennél cifrábbakat is, szóval meg fogja mondani mit kell tenned vagy hova kell menned és kész.
2011. aug. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem sértegetni akarlak, de megmosod rendesen?

A mai pihe-puha wc-papírok is olyan ügyesen beleragadnak.

Lehet, hogy nem bírod az öblítőt, vagy a mosószer irritál.

Ha a legprecízebb mosdás után is maradnak a pöttyök, érdemes megmutatni egy nőgyógyásznak.

2011. aug. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

mosom rendesen...

intim lemosóval

reggel és este kamillás intim törlő kendővel is átszoktam törölni

először orvoshoz menjek és utána nőgyógyászhoz?

2011. aug. 7. 19:09
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy valami fertőzésed van. Menj nőgyógyászhoz. Oké, hogy félsz orvoshoz menni, de azt ugye tudod, hogy a nemi élet megkezdése után ajánlott évente 1x nőgyógyászhoz menni rákszűrésre???! A vizsgálatok kezdetének ajánlott időpontja: a 18. életév, illetve a nemi élet megkezdésének időpontja. Esetleg ha pár év múlva terhes leszel, akkor se mondhatod azt, hogy bocsi de félek elmenni, szinte minden hónapba járnod kell majd.
2011. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Egyből menj nőgyógyászhoz, a háziorvos nem tud veled mit kezdeni.
2011. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

tudom,hogy muszáj szűrésre járni

de ilyen gonddal cikinek tartom

egyébként még szűz vagyok

2011. aug. 7. 19:13
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ciki? Na ne viccelj már. :) Neki ez a munkája, a nőgyógyász számára ezek teljesen természetesek. Az egész vizsgálat kb 3-4 perc.


Ha nem akarsz nagyobb bajt, akkor még időben csípd el ezt a valamit és holnap menj el megnézetni. Valószínűleg kapsz egy krémet és pár napon belül semmi bajod nem lesz. Ha esetleg fertőzésed van és nem kezelteted időben akár meddővé is válhatsz!


Nem akarlak megijeszteni de butaság lenne azért nem elmenni orvoshoz mert az ciki.

2011. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A nőgyógyász feladata igen sokrétű.


A betegségek gyógyításán kívül fontos azok megelőzése. Mivel a női nemiszervek jóval védtelenebbek a férfiakénál, sokkal gyakoribbak a különböző fertőzések, betegségek kialakulása. A betegségkeltő mikroorganizmusok könnyebben bejutnak a szervezetbe.


A nőgyógyász nem csak a gyógyításban vesz részt, hanem biztosítania kell a hüvely természetes rendszerének helyreállítását, barátságos baktériumok visszatelepítésével.

2011. aug. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

ez már legalább egy éve van...

nem mondtam el anyunak sem...ha most elmondom és eljön velem nem késő? :/ el fog múlni?

azt honnan tudhatom,hogy meddő lettem? csak ha már gyereket szeretnék akkor derülne ki?

vettem kenőcsöket,de nem voltak jók rá

2011. aug. 7. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!