Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nő ilyen sűrűn a szőröm?

Miért nő ilyen sűrűn a szőröm?

Figyelt kérdés
Ha leborotválom a lábam, akkor 1 órán belül már érezni hogy bök..:S Ha gyantázom, akkor másnapra..:S miért van ezz????
2011. máj. 27. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egyéni adottság. Sokat ne tehetsz. Legfeljebb a végleges szőrtelenítést válaszd. De az kicsit költséges.
2011. máj. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok a bajszommal, meg a szakállammal.


Este megborotválkozom reggel már borostás vagyok, de normálisan nem tudna ám kinőni, hogy valahogy ki is nézzen...

2011. máj. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát ez azz!!! :D és annyíira ciki... :S hogy mások, emg elvannak, én emg szorongok a lábamm miatt..:S
2011. máj. 27. 17:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez adottság kérdése, nem nagyon tehetsz ellene. Esetleg kipróbálhatsz másfajta gyantát (hideg, meleg, cukor, sokféle van, mindenki másra esküszik), vagy epilátort. Esetleg az is lehet, hogy amikor gyantázol, nem tépi ki mindenhol az egész szőrt, hanem csak letépi a tetejét, ezért érzed hamarabb, hogy kinő, legalábbis velem szokott ilyen előfordulni.
2011. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Smartguy86 ***** válasza:
Amit utolsó ír, az lehetséges. Ha gyengék a szőrszálak, akkor gyanta csak leszakítja és nem tépi ki a tövét is. Lehet, hogy rosszul használod a gyantát.
2011. máj. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kozmetikus leszek :D:D:D az epilátor emg csak a tetejét tépi leee :S
2011. máj. 27. 17:51
 7/7 Smartguy86 ***** válasza:
Ha jól kiáztatod a bőrt előtte - pl kádban fürdés - akkor kizárt, hogy csak letépje.
2011. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!