Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kezdjem el a cickafark teát?...

Kezdjem el a cickafark teát? (Bővebben lennt)

Figyelt kérdés

Márciusban és áprilisban 1 hetet késve,ebben a hónapban viszont időben érkezett a havi "gond".Júliusban(még nem fixált időpontban,de az első 2 hétben valószínű) nyaralni mennék, és semmiképpen sem szeretném,hogy akkor legyen meg, mert nagyon rosszul szoktam lenni.Gyógyszert nem szedek.Most épp megvan, így június végén kellene megjönnie újra.Viszont van,mikor 2 hetet késik, és ez most nagyon nem jönne jól, ha következő hónapban késne.:(

Kezdjem el inni a cickafark teát júniusban?Pl.1 héttel azelőtt,hogy meg kellene jönnie? Segíthetne,hogy időben megjöjjön hónap végén?Tavaly egyszer 2 hónapot kimaradt,akkor ittam a cickafark teát kb. 1 hétig napi 2szer,és utána megjött.Vajon attól?

Szerintetek mit tegyek?Igyam majd a teát,vagy hagyjam,hátha megjön időben?


2011. máj. 27. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ajánlatos a cickafark tea, mert felboríthatja a menstruációdat, és akkor előfordulhat, hogy a két menzesz között is lesz köztes vérzésed. Inkább ne kísérletezz ilyen sz@rságokkal.
2011. máj. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem 1x voltak valami húgyúti fertőzéseim,és akkor ajánlották a cickafarkfű teát. ízlett és mivel a gyógyulásom után is maradt,ezért még iszogattam,aztán már tényleg csak az íze miatt ittam,és nekem semmit nem változtatott a menstruációmon,szóval nem hiszem,hogy van bármi értelme ennek.
2011. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!