Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van az ovulációm első...

Ma van az ovulációm első napja a ciklus.hu szerint. Eddig ittam a cickafark teát, most akkor mától kezdjem a palástfüvet, vagy még ma is cickafark legyen?

Figyelt kérdés

Nem tudok eligazodni rajta, hogy mikor melyiket kell inni.

Kérelek írjatok, mert inni szeretném, csak nem tudom, hogy melyiket!!!


köszi


2010. jan. 13. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jól gondolom babát szeretnél. Nem ismerem ezeket a teákat, de az tuti, hogy mind a két babám úgy jött össze, hogy az eset után amennyire lehetett felemeltem a popsim kb 2-3 percig. Lehet, hogy ez sem hatékonyabb, mint a teák, de egy próbát talán ez is megérne. :) Ja és sokan ajánlják, hogy szedj Elevitet, 2 barátnőmnél is bevált. Sajnálom, hogy nem ismerem a teákat, de gondoltam minden ötlet jól jöhet. :)
2010. jan. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. válaszoló aranyos volt :)

szerintem 1-2 nap még nem számít, hogy mikor váltasz. cickafarkot peteérésig lehet inni, mert terhesség alatt tilos, ugyanis vérbőséget okoz (azt hiszem)ezért elvetélést is okozhat. palástfű segíti a beágyazódást, szóval talán már kezdheted a palástfüvet.

amúgy hol vettél palástfű teát? én nem kaptam DM ben kerestem.

palástfüvet amúgy lehet inni egészen a 12.hétig én úgy hallottam.

sok sikert!

2010. jan. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindketten nagyon aranyosak vagytok!

Igen, babát szeretnénk.

Szedek Elevitet, iszom a teát, szeretkezés után felemelt lábbal vagyok tíz percig, utána pedig kispárnával a fenekem alatt alszom.

Lehet, hogy ez így már túl soknak tűnik, de mindent kipróbálunk.

A teákat gyógyszertárban sikrült rendelésre beszerezni.

A cicka 180, a palást 480 forint volt.


Várok még segítséget!!!


sziasztok

2010. jan. 13. 19:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az ovuláció nem többnapos, hanem pár perces esemény. :-)


A cickateát nyugodtan ihatod még ma, és holnaptól palástfű, vagy akár már ma is palástfűre válthatsz, ez teljesen mindegy, ezzel nem okozol bajt, ne félj.

2010. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak igaza van, így kell csinálni.
2010. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek
2010. jan. 13. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!