Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Beadassam a hpv elleni oltást?...

Beadassam a hpv elleni oltást? Bővebben lent

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Még nem kezdtem el a szexuális életemet. De van most egy barátom nemsokára el fogom kezdeni. Várhatok még egy kis időt az oltással? Mert moswt küldött az orvosom papirt hogy kedvezményesen beadathatom magamnak 15900 ft ért adagonként. kb 50 ezer ft lenne. De ha nézem a gazdasági eseményeket lehet hogy jövőre már olcsobb lesz. Szerintetek? Érdemes beadatni?
2011. máj. 27. 18:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vagy várhatok még vele? Hiszen 25 éves korig beadathatom még.
2011. máj. 27. 18:10
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem múlt hónapban adta be az orvosom, 30 e forint volt, nemsokára megyek a következőt is beadatni. Nagyon sokan tanácsolták nekem, így én is csak tanácsolom neked, hogy adasd be magadnak. 30 évig védettséget nyújt a méhnyakrák ellen.
2011. máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én 100 Ft-ért se adatnám be, de a te dolgod
2011. máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
.......az sem nyújt 100%-os védelmet!!!
2011. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
De még mindig védettebb leszel, mintha be sem adattad volna. :)
2011. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
hát tudja a fene, de én sem adatnám be.......
2011. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

én már beadattam magamnak nekem összesen volt 60 ezer forint! Szerintem nem hülyeség!!!! de ettől függetlenül évente megyek rák szűrésre! biztos ami biztos!!:D:D meg "kötelező" is..

18L

2011. máj. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

amúgy éveken keresztül alakul ki..idősebb korodra..

egy csaj elkapta ezt a hpv-t elment dokihoz mert elmondta neki a csávója hogy ő ezzel fertőzött és egyből beadták neki az oltást és még valamit és ezzel végülis ö már védett..

2011. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
mármit a csávó volt a hordozó..:Dés elkapta!! de nagyon sok fajtája van..de abból csak pár okoz méhnyakrákot. a védő nő monda..valamelyik nap a suliban
2011. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Ha kedvezményt, tamogatast kapsz ra, érdemes. En is igy adattam be magamnak, az onkormanyzatunk allta egy részét, kulonben nem birtuk volna kifizetni. 50 000 forint a harom adagért kedvezo ar, az enyém ennél sajnos még tamogatassal is joval tobbe kerult. Szerintem érdemes, bar tény, hogy sajna rengetegféle betegség létezik, mindtol ugysem védheti magat az ember, de ha van ez a lehetoség, élj vele. Es késobb is be lehet még adatni, ha esetleg ugy gondolod, hogy késobb szeretnéd.

23/L

2011. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!