Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha borotválod a puncid attól...

Ha borotválod a puncid attól erősődik a szőrzet? (Lennt a többi)

Figyelt kérdés

Nem szeretnék gyantázni,mert attól félek,néztem szőrtelenítőt és előszőr azt írták inim krém,aztán kiderült nem kenheted oda még sem.


Szóval van speckó ide kitalált szőrtelenítő,vagy mivel lehet még leszedni a szőrt?


2011. máj. 27. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha borotválod, előbb utóbb olyan lesz, mint a pofám... Elhiheted, milyen szúrós...
2011. máj. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi,hagyd meg a bundát,sokkal izgatóbb!Csak fazonra szedd.
2011. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most komolyan,hogyan lehet gyanta nélkül megzsabadulni a szőrtől mindenki elvárja hogy sima legyen.
2011. máj. 27. 20:36
 4/11 A kérdező kommentje:
MOst ne már,a szeméremdombról mindenképp leszokam szedni,de a borotváláson kívül más szőrtelenítési mód mi van még?
2011. máj. 27. 20:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz,Én egyáltalán nem várom el,sőt sokkal jobban felizgat egy ápolt,de bundás fazon.Nem kell általánosítani,és még sok mindenkit ismerek,aki nem szereti a csupasz puncit.
2011. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van kimondottan bikinivonalra szőrtelenítő krém.Veet-nek tuti van,de ha elmész a dm-be,biztosan találsz még pár fajtát.Nem fáj,és puhán bújnak utána a szőrszálak!
2011. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem erősödik, csak egyszerre nő vissza mind, ezért tűnik úgy mintha nagyon erős és szúrós lenne, de ha megnő akkor ugyan olyan lesz mint mielőtt leborotváltad. Nem lesz erősebb meg vastagabb meg ilyenek. Én is borotválom semmi ilyesmi nincs, se a lábamon se a puncimon, sehol.
2011. máj. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,akkor majd kipróbálom a szőrtelenítő kérémet,de tuti hogy lehet a szerméremdomb környékére is kenni,meg hát valljuk be nekünk is nő a fenék lyuk körül pár szőr,oda is lehet kenni belőle?


De nincs bundám azért az eltúlzott kicsit.

2011. máj. 27. 20:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a krém sose szedte le rendesen. Én gyantázgattam magamnak eleinte, de rengeteg idő volt, kozmetikusom megcsinálja 10 perc alatt, és egy hónapig tökéletes. Ha nem jutok el, akkor borotva de akkor már másnap szúrok.
2011. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Keress olyan fiút, akinek úgy tetszik a puncid ahogy van! Van ilyen fiú.
2011. máj. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!