Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lehet kevesebb a mensi...

Miért lehet kevesebb a mensi mennyisége a szokásosnál?

Figyelt kérdés

Általában 7 napig tart és a 2. 3. nap nagyon erős (2 óránként min. super méretű tampon csere). Most késett, ezért csináltam tesztet, ami negatív lett (biztos is vtam benne, hogy nem lehetek terhes, de a nyugodtság kedvéért vettem egyet:D) 34. napra jött meg, és most tartok a 3. napon, de a szokásos mennyiségnek kb a fele jött csak meg :S

Ez baj? Vagy örüljek, hogy kevesebbet kell WCre járnom?:D


2009. márc. 16. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Őrülj neki ,hogy hanyagolhatod a budit:)
2009. márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát,nem tudom örülhetsz e.A késő menstruáció,és a szokásos mennyiség fele,vagy negyede jelezhet gyakran terhességet.Mikor csináltál tesztet?
2009. márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Annak a napnak a reggelén, amikor megjött. Csak akk még nem tudtam, hogy meg fog jönni. Sztem terhesség 99.9%-ban kizárható, mert gumival védekezünk és mindig megvizsgáljuk, hogy nem-e kiszakadt, és szerencsére még sohasem történt ilyen baleset. Pettingkor pedig figyelünk arra, hogy ne kerüljön se előváladék, se más a hüvelyembe. Szóval sztem ezzel nincs probléma:)

De amúgy a 2. nap meg erősebb volt a szokásosnál, és elképzelhető az, hogy akk sokat veszítettem és ezért jött kevesebb a 3. napon?

Na mind1, várom, hogy hány napig tart.

2009. márc. 16. 19:49
 4/5 anonim ***** válasza:
2.válaszoló vagyok.csak azért irtam,mert tényleg gyakran a terhesség velejárója ez.lehet,hogy mikor teszteltél,még nem volt kimutatható a terhesség.de mivel szerinted ennek elég minimális az esélye,lehet hogy valami betegség,idegeskedés,felfázás,vagy hasonlók állnak a háttérben.van úgy,hogy egyszerűen nem jön a szokásos mennyiség,a szervezet mindig változik.én a megnyugvás érdekében csinálnék még1tesztet.aztán figyelni a köv hónapban is:)remélem minden rendben.jó egészséget.
2009. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2009. márc. 17. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!