Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám előrehozni a...

Hogyan tudnám előrehozni a menstruációmat?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 hónapja élünk nemi életet. Óvszerrel (csakis Durex) védekezünk és mindig odafigyelünk a dolgokra. Nekem amúgy sem teljesen rendszeres a menstruációm, mert egy két nap eltérés mindig előfordul. Most viszont már egy hete késik. Tudom, hogy ez még belefér, csak az a baj, hogy mindketten eléggé parásak vagyunk. Most van is okunk rá, hiszen egy ismerősöm nem rég esett teherbe állítólag helyes védekezés mellett. Én még mindig azzal nyugtatom magam, hogy valamilyen baki becsúszott nekik. Tényleg tudom , hogy egy hét még nem sok de az a baj hogy még tüneteim sincsenek. Nem fáj a hasam, nem feszül a mellem...semmi. Tudom, hogy gyakorlatilag semmi baj nem lehet, hiszen védekezünk de nem nagyon bírom ezt az idegeskedést. Ezért kérlek titeket, hogy ha valaki tud valamilyenféle módszert vagy praktikát, hogy elősegítsem a menstruációt kérem mihamarabb válaszoljon. Előre is köszönöm :)
2011. máj. 28. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

1) ha terhes vagy, nem lehet előre hozni, mert alapból nincs menzesz, amit előre hozhatnál.

2)a terhességnek nincs BIZTOS tünete ilyenkor még.



Ha nem vagy terhes, úgy lehet siettetni, hogy belehuppansz egy kád jó forró vízbe, de előtte tologasd kicsit a könyves szekrényt pl, fejts ki erőt.

Így is-úgyis menj el dokihoz, ha késik, mert oké, ne legyél terhes, de más bajod se legyen.

2011. máj. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt a forró vizes módszert szoktam használni, bár a szekrénytologatást nem ismertem.
2011. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha meg akarsz bizonyosodni róla, hogy terhes vagy e , vegyél egy tesztet. Az vagy megnyugtat, vagy nem. Ha terhes vagy, akkor ne tologass sem szekrényt, se ne ülj forró vízbe. Én ezért is szedtem fogamzás gátló tablettát. Sokkal megbízhatóbb, mint az óvszer. És kiszámítható a menzesz. Mondhatni, halál pontosan jön meg mindig. (Sőt, ha azt akarod, hogy hamarabb jöjjön meg (pl. nyaralás miatt), akkor pár nappal hamarabb abbahagyod és aztán megjön.
2011. máj. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tünetek alatt a menstruációval járó tüneteket értettem, nem a terhességét. Tisztában vagyok vele, hogy az még nem jelentkezhetne. Én úgy tudom az óvszer csak akkor jelenthet veszélyt ha kiszakad vagy ha lecsúszik de egyébként lehetetlen hogy baj legyen. Nálunk semmi ilyesmi nem fordult elő szóval remélem valami más oka van hogy késik. Nem rég kezdtem el diétázni bár nem drasztikusan. Akár az is lehet..nem tudom. De a válaszokat nagyon szépen köszönöm :)
2011. máj. 29. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!