Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan és mivel tudnám a...

Hogyan és mivel tudnám a menstruációmat késleltetni természetes módon?

Figyelt kérdés

Hallottam a citromról,de nem tudnám megenni a citromot magába..persze ha nagyon muszáj..:))

Esetleg más módszer van rá?


2011. okt. 3. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
-.-"
2011. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a citrom, citrom lé, citromos tea...ezek mind beváltak, nem tudom mennyi ideig/időre akarod késleltetni, nekem olyan 4-6 napot késett, úgy, hogy mielőtt meg kellett volna jönnie kb. 3 nappal előtte kezdtem iszogatni. Csak olyat.
2011. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17:58 mennyi "citromlét" ittál meg egy nap?:)
2011. okt. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elosztva kb. 2 decinyit naponta, de mondjuk ez azt is jelentette, hogy a gyümölcs salira is tettem, a teába is, citromos zöld teát is ittam, sima citromos gyümölcs teát is, és ezekbe is tettem 'egy-egy löttyintésnyit'.:-)
2011. okt. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

kicsit kacifántos a helyzetem..:))

nem biztos,hogy akkor,amikor mennénk az auqaworldbe,pont megjön,mert utána szokott,de már lehetséges..

és ezt szeretném elkerülni,hogy ott tudjak fürdeni.:)


első válaszolónak köszi az értelmes választ.-.-


a többinek pedig tényleg köszi!!:DD

2011. okt. 3. 18:14
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát remélem beválik, (17:58, és 18:05 vok), nekem is volt így, hogy hosszabb hétvégére vendégségbe mentünk, és pont ugyanígy szerettem volna elkerülni, mert akkor nyúzottabb is vagyok, meg nem akartam úgy túrázni stb.

Emellett nekem többször is bevált, volt, hogy akaratomon kívül is, és csodálkoztam, hogy miért késik már 4-5 napja, aztán rájöttem, hogy napok óta nyomattam magamba a citromos cuccokat-mert akkor épp nagyon azt kívántam.

2011. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nahát, ezt a citromos trükköt még nem is hallottam.

gyömbértea viszont meghozza hamarabb, és akkor az aquaworldig túleshetsz rajta, de ennek adj vagy 1 hétnyi időt (nekem meg szokta hozni 2 nap alatt, de én eleve akkor iszom, amikor késik).

tampont nem szeretsz használni? én simán fürödtem már vele (doki azt mondta, tegyek rá pici Canesten krémet és akkor nem kapok el semmi nyavalyát se.)

2011. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a tampont nem szeretem,meghát itt csúszdák vannak,ugrálunk,minden,szal elég komplikált lennee..
2011. okt. 4. 16:55
 9/10 A kérdező kommentje:
limonádéét iszok.:P sok citrommal.:)
2011. okt. 4. 17:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Pl. sportuszodában elég hideg a viz ahhoz, hogy 1 napot eltolja.

MEg van az AVIVA-torna, ami ugy tudom, erre jó.

2011. okt. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!