Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az idegességtől megjöhet a...

Az idegességtől megjöhet a menstruációm úgy, hogy még nincs itt az ideje?

Figyelt kérdés

A másik kérdésem pedig az lenne, hogy az elég rossz kombináció, ha az ember alig eszik, fogamzásgátlót szed, sokat dohányzik és allergiás is valamire nagyon?



köszönöm.


2011. máj. 28. 13:50
 1/4 anonim válasza:
Igen. Ha azon idegeskedünk főleg h mikor fog megjönni mert nem jó az időpont akkor kicsit hamarabb fog. Illetve furcsán hangzik de ez is igaz, hogy ha olyan személyek vesznek körül akik épp menstruálnak neked is hamarabb meg fog jönni. Ez a kettő tapasztalat :)
2011. máj. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt tudom. barátnők között meg főleg érvényesül ez.:)


Csak mostanában sokat idegeskedtem, és szerintem ezért akar nekem hamarabb megjönni. MÉg nem teljesen jött meg, csak a folyásom barnásra változott, de ma már elég sok jött, és mensruáció előtt mindig ez van. Pedig nem is kéne megjönnie. Ezért is gondoltam,hgoy biztos az idegesség az oka.

2011. máj. 28. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Az idegállapot nagyon is befolyásolhatja az időpontot. A stressz különösen. A kombináció pedig, valóban nagyon nem szerencsés. Előbb utóbb megbosszulja magát.
2011. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Előbb utóbb megbosszulja magát. Hát igen, ez egy kulcsmondat.


köszönöm a válaszaitokat.

2011. máj. 28. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!